Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Hasan reisin youtube’daki ilk videolarını izledim az önce. Resmen yıllarımız ets 2 ve simülasyontürkle geçmiş.

Hem etsnin 6 yıl önceki durumuna baktım. Hem de 1.20 güncellemesiyle ilgili Hasanın çektiği videoyu izledim. Videoda her 3 ayda bir büyük özelliklerin geleceğinden bahsediliyordu mesela.

Etsnin 6 yılda geldiği yeri anlatmadan Hasandan bahsetmek istiyorum. İlk videdan itibaren “Herkese merhaba” diye başlamış hala da öyle.
İlk videdaki küçük küçük acemilikleri insanı tebessüm ettiyor :slight_smile: yıllardan beri kimseye bir zararı dokunmamış, olduğu gibi görünen, samimi oldu hep. Yıllar içinde Sisl ile tanışması onu artık Scs’nin görünmez bir parçası yaptığı kanaatindeyim. İyiki bizimlesin başgan. Bundan 6 yıl sonra seni artık kendi oyununla ilgili konuşurken görmeyi temenni ediyorum.

Ets’ye gelince. Arkadaşlar oyun gerçekten gözle görülür derecede iyileşmiş. Ve yaptıkları oyunu bu kadar sene arkalarında durup geliştirmeleri insana güven veriyor. Bakın biz her seme ya fifaya ya pese para veriyoruz. Adamlar 1 sene sonra oyunu bırakıyorlar ve güncelleme desteği de bitiyor.

Tabi şunları da ekleyeyim: yıllar sonra oyuna baktığımda bazı şeyler çok göze batıyor: kirlenme, grafik, oyunun tycoon özelliklerinin hiç gelişmemesi onu çiğ ; ağızda yavan bir tat bırakan bir şey haline getiriyor.

30 Beğeni

kesinlikle katılıyorum. düz kamyon sürmeye heyecan katacak ekonomik anlamda zorlayacak birşeyler lazım

11 Beğeni

Bu akşam Daf tır alıp biraz da onunla takılmayı düşünüyorum.

Üzülmeyin dostlar…

11 Beğeni

scs bizi iki ayrı gruba böldü resmen atsciler ve etsciler diye ulan scs sen neler yaptın bizlere :smiley:

2 Beğeni

Öyle gider misiniz sürekli Kirkenes, Calais-Duisburg bak ne oldu şimdi? Ağliyürsünüz :smiley:
neyse şaka şaka ETS 2 için de bombardıman başlar :slight_smile:

14 Beğeni

İberia ile bir dlc daha gelecek sanırım bekleyin görün

bence sen çok çevirdiğin şeylerden yola çıkarak yazma :slight_smile:

34 Beğeni

Bu fikrim çeviriyle alakalı değil sadece öngörü ve analizlerime dayanarak söylüyorum

SCS2020

28 Beğeni

Yeter da oyuna giresim gelmiyor artık. Bildirim görünce aha dedim grafik güncellemesi ama nerdeee

24 Beğeni

25 Beğeni

ATS için yeni bir içerik tanıtılır
ETS2 Oyuncuları :

23 Beğeni

Üvey evlat olan ets2

1 Beğeni

hadi ets ye bi toprak da ben atim :smiley:

Size güzel bir soru benim şimdi 1 tane Ranault Range T bir tanede Renault Premium tırım var ben bunlardan birer tane fotoğraf çekip resimde yan yana koymak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

Ben hiç yapmadım ama bu şekilde yapabilirsin gibi.

g_hq_3d_scale 4
g_hq_3d_screenshot 2

Bu kod sayesinde, resim çektiğiniz zaman arka plan gözükmez ve sadece tırınız ile dorseniz resimde gözükür.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim kardeşim sağolasın. :slight_smile:

1 Beğeni

Sa arkadaşlar. Belgelerim ets2 klasöründe eski versiyon numaralarıyla çok sayıda profil klasörü oluşmuş, bunlar çok da yer kaplıyorlar 2-3gb kadar. Bu profil dosyalarını silsem oyunda bir etkilenme olur mu?