Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Steam de bulabilir miyim

Bulabilirsin frkn64 ün Scania ve Volvo modları var

1 Beğeni

Bakayım kardeşim teşekkür ederim.

:smiley: Edirnede yolda patlak lastik var.

6 Beğeni

Başıma gelene bakın yahu. Polis arabası tren yolunda durdu tren geçemedi ben de kaldım burada. :smiley: Servise gittik mecbur.

İstikamet : Bastia-Calvi yolu 65. kilometre.

4 Beğeni

Aynı yerde benimde başıma gelmişti, trafiği sıfırladım mecburen :sweat_smile:

2 Beğeni

0 kamerası kullanırdım da gerçekçilik gidiyor yolu mecbur bi daha gittik. :smiley:

1 Beğeni

Benim şansıma etkinlik yaparken denk gelmişti, 0 kamerası işe yaramıyor malum, f7 yapsak teslimat geçersiz sayılıyor😂

2 Beğeni

steam da ets2 ve ats indirimlerde eksiği olan bakabilir.

arkadaşlar ets2 ye 2 gündür güncelleme geliyor dün 53 küsür mb bugünde 50 küsür mb geldi
neyin nesi bu güncellemeler bilen var mı

1 Beğeni

Dün eski sürüme dünmüş galiba bugün yenilendi birde reno t range boyama geldi

1 Beğeni

8.10.2020 tarihinde Meme Kanseri Farkındalık Ayı için Twitch’te SCS yayın açacak. Bilginize.

1 Beğeni

videodaki kapı açma üst dolap açma sesleri gelecek için bir ipucu olabilir mi acaba?

Zamanında bende onu çok düşündüm ama yıllar geçtiği için ümidimi kesmiştim açıkçası

perde animasyonu gelirse ortalık karışır :smiley:

1 Beğeni

valla gelmesi gereken o kadar çok şey varki etsye mesela yollar yağ gibi o çukurlara girip çıkarken arabanın sarsılması vs. bunun içinde süspansiyon fizklerinin daha iyi olması lazım bana göre hala eksik etsdeki süspansiyonlar bu sadece bi tanesi yani

1 Beğeni

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=208&t=281227

Bu mod sayesinde yaptım. Kişisel dosya olarak araca bağlıyorum çalışıyor ama düzgün bir transit modu vs. yok.

İtalya gişelerinden geçtikten sonra ben. :rofl: :rofl: :rofl:
Yarın da fransa ya gidiyorum nasipse. :rofl:

1 Beğeni

Niye Scs’de Aynı CsGo Gibi Yetenek Turnuvaları Planlamıyor ? En İyi Park , En Stabil Sürüş … Global Seviyede ? … Ne Zamana Kadar Böyle ? Aynı Şeyler İşte …

He Bu Arada … Yeni Range-T Ne Zaman Geliyor ? Yok Mu Yeni Fotoğraf ? WesternStar’dan Sonra Aynı Plan İle İmza Atmışsındır Sen Kral :wink:

#YemeBiziScs :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

2 Beğeni