Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Görseldeki araç Range T değil, Renault D280…

5 Beğeni

Biliyorum son anda yanlış fotoğraf paylaştım keşke boşuna araştırıp yormasaydın kendini akşam akşam dostum , seviliyorsun :pray:

Yok bu Actros :rofl:

1 Beğeni

Ben Man sanıyordum :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Süpersin öyle zannettiğini biliyordum , bak like’ta attım değerimi bil :wink::+1:

1 Beğeni

Neyse düşmanlık yok :pray: Mis gibi forum … Evet dökülün ; Ey Scs Sırada Ne Var ? Olay Yeri İnceleme , Yok Mu Yeni Tahminler ?

#SaksıZamanı

Hmm :thinking:

Yok Artık :smiley: :smiley: :face_with_hand_over_mouth:

2 Beğeni

Ben A Şıkkını Seçiyorum , Yok Mu Arttıran ?

#ComeOn :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Bi kaç Tane Mp5 modu var ama yinede sen bilirsin :face_with_raised_eyebrow:
Ben D şıkkını seçiyorum umudumu kestim ama belki gelir artık :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Bende senin gibi “D” Şıkkını tercih etmek isterdim … Ama bu mümkün değil . Grafiksel açıdan inan bana zerre umudum inancım yok … Kirlenme hem Scs’nin hemde üreticilerin gündeminde bile değil , hatta hiç konuşulduğunu bile zannetmiyorum , Yani karavana … Actros bence çoktan çizilmiştir :wink: Sıralama önemli ? ; Iveco zaten kanka oldu . Mmm … ; Elinde 3-5 kart kaldı ama hepsinin toplam Skt’si bile 1 ay tutmaz … Aslında en iyisi unutalım gitsin … Yeni bir rakip lazım yeni kan yeni bir oyun … Scs belki yeni bir oyun yapmıştır diyip bombayı bıraktım , yakında patlar :rofl:

1 Beğeni

Man herkese lisans veriyordu eskiden ama bilemeyeceğim :face_with_raised_eyebrow:
Ve aman diyim yapma onu :sweat_smile:

1 Beğeni

Emin ol başka yolları kalmadı , tünelin sonuna geldiler … Artık lütfen bunu görmezden gelmeyin . Ben olsam son 3 senedir yeni oyun çalışmalarına başlardım . " Yeni Oyun " burası önemli :+1:

1 Beğeni

2 Haftaya Unutulur lafı aslında herşeyi anlatıyor birşey geldiği zaman 2 haftada uçuyor gidiyor yeni birşeyler lazım harbiden :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bunu duymak en çok beni sinirlendiriyor ama maalesef sonuç bu , olay bitti hanımlar beyler … Umarız herşey güzel olur (adet yerini bulsun diye öyle dedim) :face_with_hand_over_mouth:

Asia Truck Simulator :rofl:

1 Beğeni

garajımızı düzenleyebilsek büyüklüğünü, rengini vs, içinde sahip olduğumuz tırlarımızı görebilsek mesela. artık böyle değişikler gelmesi lazım araç ve harita eklemek nereye kadar değişik şeyler görmek istiyoruz

2 Beğeni

:rofl::rofl::rofl: Hasan’a bazen videolarında oyunu yerden yere vuruyor diye bende gıcık olurdum , ama adam haklıymış … Artık elle tutulur hiçbir mazeretleri kalmadı … Bana geçerli tek bir şey söyleyin ? Hala umud edelim ? Konuyu aslında saptırmıyorum (Ama bu saydıklarım olayın kimyası ve tam merkezinde duruyor) Biz neler yapmalıyız ? Daha fazla insana bu oyunu sevdirmek için ? (Youtube’u bir kenara koyun , alakası yok bahsettiklerim ile) Ben Scs’nin beni heyecanlandırmasını çok özledim … Tüm gün oynayıp tüm gün konuşurdum sadece Ets 2 … Vakit yaratır daha fazla ilgilenirdim güzel bir hobby’di … Ama şu an Dünyanın parasını verdiğim ilah sisteme sadece karşıdan bakar oldum ? Lütfen yeni oyun :pray:

1 Beğeni

Yeni oyun söylemine bende katılıyorum ecs gelsin isterim fakat şöyle bir durum var avrupada otobüs simülasyonları satılmıyor deniyor.Eğer doğruysa uzun süre daha ecs gelmez eğer tam tersiyse avrupadada otobüs simülasyonları oynanıyorsa 3 yıldan sonra yeni bi oyun belki gelir belki duyururlar ama umudum koca bi 0
:slight_smile:

1 Beğeni

Grafiksel açıdan oyunun iyi olduğunu düşünüyorum, daha da ileriye gideceğini de, basit bir şirketten bahsediyoruz. Kirlenme ve ecs olayına neden bu kadar taktınız anlamıyorum. Kirlenme gereksiz bir özellik bence ecs olayına gelirsek adamlar gelmeyeceğini söyledi zaten? Ikisini de istemiyorum, ets 2 ve ats yeter de artar bence, benim düşüncem bu

Scs öyle bir kafaya geçti ki ; Ufacık ve çok basit şeyleri bile Post yapar oldu ? Basit basit unsurlara yayınlar … Aslında çözüm çok basit ; yeni oyun "Otobüs Simülatörü " . Vallahada billahada işe yarayacak … Hem üstelik Fernbus ve çuvallamaları ile birlikte ekmeklerinede bol bol tereyağ sürüldü ? İşte firsat … Aslında boşuna konuşuyoruz ; onlar herşeyin farkında ki zaten durum buralara geldi … He şuda var " Biz ne istiyoruz ? " Yarın grafikte gelse , kirlenmede gelse (dirty modları var kimsenin yüzüne baktığı yok) işler değişmeyecek . Gta 5 detayları + SnowRunner dinamiği + Fernbus Sistemi = Yapabilirler , arkaları artık daha da güçlü . Hâlâ her ne kadar sıkıldık deselerde büyük bir kitle mevcut . Hâlâ vakit var , ama yarın başka bir firma çıkıpta istediğimiz bu her ne varsa , yaptım işte derse " müstehak " der sırtımı dönerim … Harekete geç Scs , bunu başarmak için istediğin her imkana sahipsin , bunu hepimiz pek alâ biliyoruz … Daha fazla DLC satmalıyım demeye devam ettiğin sürece yok olmaya mahkumsun , kimsenin seni beklemeye niyeti yok . Yanı aslında hepimiz Blöf yapıyoruz " Ne Olur Ecs Gelsin Abi " bırakın böyle olacaksa gelmesin kardeşim , birinin bu adamları silkeleyip sallaması gerek , başta biz yayıncılar . Yoruldum ya vallaha da billaha da yoruldum …

1 Beğeni