Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

güzel bir çalışma olmuş özellikle blogdaki bu foto ve dorse plakası yüzümü güldürdü

7 Beğeni

Oyunun ana yapısı dışında tüm dorse paketleri de sıfırlanıyor :slight_smile:
Good Job Scs

Resimlerdeki tüm araçlar Türk plakalı, screenshot’ları Türkiye’de çekmişler, helal be SCS

Büyük ihtimalle testleri @SiSL yaptı ondandır heralde

2 Beğeni

Adam araç departmanında çalışıyor.tabiki o yapmıştır.:sunglasses:

Benimle ets multi girecek varmı tekirdağ dayım ats de olabilir

geleyımmı abi

1 Beğeni

Minibüs, Van kamyonet gibi modlarla teslimat yapılabilen bir mod var mı? Örneğin Ford Transit olacak onunla Teslimat yapabileceğim bir mod olacak.

Kargo tarzındaysa yok ama dorseyi arkana takıp gidebilirsin araba modları uçuyor çünkü :smiley:

1 Beğeni

Konvoyu yaptık kardeşim bir dahakine çağırırım akşam ets yapıcam

1 Beğeni

@Burak34 başkan görelim seni.

4 Beğeni

hayda renoya bak sen şımardı iyice

2 Beğeni

I’m The Boss, Babe :slight_smile:

@sparteam Bendede bu var, gerek yok :slight_smile: O şans bir daha gelmez ayrıca

8 Beğeni

Yine buradan birine çıkarsa dünyanın en şanslı platformu burası olacak. :smiley: :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Adamların çektiği resim kalitesine bak oyun içi bizim çektiğimiz fotolar niye kötü.

1 Beğeni

Volvoda Hoşş durdu be.

3 Beğeni

Biraz acele etmiş olabilirim. Ama yarışmaya katılalım da. Daha iyi fotoğraf çekersek onu da paylaşırız olmadı. Bu arada desteklerinizi bekliyorum sayfaya.
https://www.instagram.com/p/CF98MEPhGlT/?utm_source=ig_web_copy_link

6 Beğeni

Ya arkadaş Ats ile Ets 2 arasında kaldım bir yandan scania sürmek istiyorum bir yandan Volvo sürmek istiyorum bir yandan da ats de western le dağlara madenlere gitmek istiyorum birine başlıyorum öteki oyunu canım çekiyor nasıl yapacağız bu işi bir yandan ets yide kötülüyorum dar yollar falan diye gerçekçi tır videolarını da izleyince ets oynayasım geliyor şaşırdım kaldım birinden birini seçmem lazım bu arada geçen sene ekimden bu yana ats oynadım son 1 ay hariç muhtemelen ats ye kayacak gibiyim :grinning:

2 Beğeni

Bence Ats’ye scania ve volvo’nun modlarını yüklerseniz bu şekilde hem güzel dağ manzaraları ile Avrupa tırları ile gezmiş olursunuz hemde her iki oyunu da oynamış olursunuz :innocent:

3 Beğeni