Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Fransa bitene kadar, o kadar çok ülke var ki rework gerektiren. İtalya’nın kuzeyi mesela…

bence onlar bile sonra yapılabilir.asıl avusturya isviçre macaristan falan yenilenmeli sonra da ingiltere tarafları. türkiyeden dışarı çıkarken büyük zulüm vallaha:D

3 Beğeni

Birleşik krallık duruyor komple rezil şekilde şerit çizgileri bile oval olacak olanlar kırık kırık… fransaydı bilmem neresiydi iyidir yine

5 Beğeni

İşte arkadaşlar sizin de söylediğiniz üzere say say bitmiyor rework gerektiren bölgeler…

Going East daha sonra, önce main harita yani 6 ülke, tek tek gidersek biraz uzun sürecek :confused:

Sırasıyla gidilmesi gereken yerler :

1- Almanya ( 2021 yılında tamamlanır )
2- Belçika-Hollanda-Lüksemburg ( 2 güncellemede bütün yolları rework edilebilir diye düşünüyorum. Belki de tek güncelleme )
3-Birleşik Krallık ( Promods olmadan bu yollarda gitmek resmen işkence. Oyunun en sıkıcı yolları burada )
4- İsviçre-Çekya-Avusturya ( ana haritadaki diğer ülkeler )
5-Going East

5 Beğeni

Yeni eklenmiş sanırım daha önce bu tür yükleri görmemiştim

1 Beğeni

Bence adam haklı idaho ve coloradoda bir sürü yeni dağ
assetleri kullandılar.:grinning:ki oyunun en dağlık bölgesi bu iki bölge ve almanyanın güneyi.

1 Beğeni

Midem bulandıı zerre keyif vermiyor artık

5 Beğeni

al benden de o kadar sanki sürekli aynı yerlerde dolanıyo gibiyim.bir iki yer hariç.

motorlar oyuna gelsede oynasak özellikle 770’in gelmesini çok istiyorum hayırlısı bakalım

3 Beğeni

Vay be volvo yalan oldu :smiley:

Daha neler

2 Beğeni

Benzer işler :smiley:

2 Beğeni

Motor savaşları tekrardan başlamıştır :grin:
Scania 1, Volvo 0

1 Beğeni

Yani yıllardır aynı şeyler konuşulup duruyor cidden baydı artık ulan şu yaşa geldim yıllardır bilgisayar kullanırım ETS 2 haricinde oturup mod yapımıyla aylarımı harcadığım arada kafa dağıttığım hiçbir oyun olmadı hadi arada MudRunner, SpinTires, FS vesaire onları saymıyorum ama çizimdir modellemedir kaplamadır vesaire bunları Haulin zamanlarından bu yana bu oyunlara mod yapmak için öğrendik üstelik yetmedi meslek haline getirdik. E şimdi işin teknik ıvır zıvır alt yapısından tut programlamasına kadar bilgi sahibi olan insanlarla beraber çalışıyorum istenilen her şey yapılabiliyorken bunlar neden halen bazı konularda bu kadar diretirler anlam vermek mümkün değil. İsterlerden sadece bir tanesi olduğu için demiyorum; en kıytırık oyunda bile dinamik arazi var mevsimler var grafikler makul seviyede. Her şey yavaş yavaş gelecek diyoruz tamam geliyor ama insanları bezdirdikten sonra ne anlamı kalıyor? Fizikler KÖTÜ renkler KÖTÜ arazi KÖTÜ sesler KÖTÜ hadi haritaları geçiyorum uğraşıyorlar ama genel anlamda KÖTÜÜÜ sıktı baydı artık… Tekrar bir şeyler yapmaları gerekiyor önümüzdeki olaylar da eğer tatmin edici olmazsa gerçekten büyük bir kesim oyunu bırakacak… Temelde gelmesi gereken şeyler güncellemelerle geliyor millet de el ele verip alkışlıyor ilginç ya…

35 Beğeni

Meslek nedir hocam hangi alanda çalışıyordunuz?

Diğer kesimi bilmem ben bıraktım sayılır. En son RTTBS paketi çıktığında adam akıllı oynamıştım sonrasında tek tük girişlerim oldu modlar oynatıyordu şimdi ise giresim yok. Kamyonlara ilgim var onları kullanmayı seviyorum ama oyunun albenisi kalmadı 2-3 paket dışındaki yollar hep aynı değişen şey tabelalar. İlerde çıkacak Iberia paketini almayı düşünmüyorum 7₺ gibi fiyatta bulursam bakarım. Şimdiki aklım olsa tüm yatırımı ATS’e yapardım 1-2 tık daha iyi orada Scania modu falan ileride burunsuz çekiciler artacaktır diye düşünüyorum.

5 Beğeni

Topluluk=

bir cacık olmaz topluluktan :smiley:

scs yine bir şeyler çıkarıp kandıracak

Summary

1 milyon dolar verin halledelim kalan 2 milyonu kickstarter üzerinden hallederiz

9 Beğeni