Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Geçen seferki gibi bir şeyleri falan silerler ben her ihtimale karşı atayım kalsın burda :smiley:
İlk bakışta bence gayet güzel duruyor tam olarak DLC kalitesine getirmişler diyebilirim online’da müptelası olunun Calais’i. 2 katlı feribot mantığı’da eklenecek gibi duruyor ikinci resimde köprü feribot’un 2. katına geliyor acaba 2.kattan binebilecek miyiz ? En alttaki resime ekledim o bariyerler açılıyorsa büyük ihtimalle binilebilir diye düşünüyorum. Gayet şık duruyor,bakalım Almanya’nın geri kalan kısmı ne olacak? :smiley:

Acaba ikinci kat mantığı bu şekilde işler mi merak ediyorum veya çekiciler 2.katı kullanabiliyorlar mı gerçekte yasal olarak. Bakalım…

9 Beğeni

Dikkatimi çeken tek görüntüler. Oyunda var mıydı yok muydu onu bilemiyorum… IMG_20200926_185917 IMG_20200926_185953 IMG_20200926_190028

7 Beğeni

Bizim ilk önce bilet almamız lazım, bir tane icon ekleyecekler zor bir şey değil yine de promods’un Calais’i daha güzel.

1 Beğeni

Man e2 de eklenmiş galiba trafiğe.

Bunun 3 lüsü vardı hatırladığım kadarıyla.4 lü en öndeki forkliftli olanı yoktu yeni gelmiş.

2 Beğeni

range t ai’ye eklenmiş miydi?

Evet eklenmişti.

yarın sabah yazarız

4 Beğeni

Grafikle ilgili herhangi bir gelişme görebilen sezebilen oldu mu

barbaroscum, Almanya’nın 3.partı 2021 ortalarında gelecek, Sisl bizim ATS konvoyunda bu bilgiyi vermişti.

3 Beğeni

Birtek lyon kaldı hayırlısı bakalım.

arkadaşlar, bi şey sorayım,

Calais yenileniyor da, Dover aynı mı kalacak? Yani bineceğimiz feribotlar da değişiyor gördüğüm kadarıyla ama ya Dover’a geldiğimizde yine eski feribottan inersek??

1 Beğeni

O kadarını düşünmüşlerdir herhalde diye umuyorum :sweat_smile:

Lille yenilenme blog yazısı 20 Haziran’da yayınlanmış, açık beta ise 26 Haziran’da başlamış. Yani arada 1 hafta bile yok. Bu sefer de benzer bir durumla karşılaşır mıyız bilinmez. SCS bu, sağlı solu belli olmuyor. :smiley:

SCS Software's blog: ETS2 1.38: Lille Reskin

SCS Software's blog: ETS2 1.38 Open Beta

2 Beğeni

Kırmızı tırın arkasında yeni dorse ve yük mü var ?

1 Beğeni

Eğer resim bulanıksa son blogtaki ilk resme dikkatlice bakın

oyunda olan bir yük

Gençler bu SS’leri before - after yapacak olan var mı çok merak ediyorum gerçekten :smiling_face_with_three_hearts:

Yenileneceği söylenmişti

Önce Fransa bitsin ona da bakarlar, zamanla herşey :slight_smile: