Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Ben ilk defa gördüm. Öyleyse kaldırayım.

1 Beğeni

yukardada bi arkadaş sormuştu ya mod mu demişti de

1 Beğeni

2 Beğeni

Bu kadar yayını kaçırmayın etmeyin demeleri bi boya paketi içinse çok yazık cidden…

4 Beğeni

ben yayının sadece başlarını az izledim tamamını izleyen varsa sonucun ne olduğunu söyleyebilir mi boş muhabbetin dışında ne konuşuldu ne gösterdiler

1 Beğeni

Boş muhabbet dışında bir şey yoktu, önemli bir şey dedilerse de ben anlamamışımdır :smile:

2 Beğeni

Umarım sadece boyama olmaz. Yoksa o çıkarmadıkları (Neden çıkarmadıkları da belli değil) direksiyon topuzunu çıkartsalardı daha çok tutardı. Boyama paketi olursa çok saçma ki gördüğüm kadarıyla boyamalar da hiç güzel değil. Emeklerine yazık olur.

2 Beğeni

scsnin daha önce planladığı özellikler

9 Beğeni

dün dağıtılan boya paketi steam’de listelendi mi acaba?

1 Beğeni

@Dafstars Şimdi listelendi…

6 Beğeni

Aynen çok teşekkür ederim ben yazar yazmaz listelendiğini gördüm :slight_smile:

2 Beğeni

Sonunda geldi!! Yıllardır bu anı bekliyorduk. :smiley:

5 Beğeni

“boyamaları yapan sanatçı arkadaşlarımız” mı? :grin: :thinking:

3 Beğeni

ressam çalışanı da varmıymış scs’nin? Allah Allah!! :slight_smile:

2 Beğeni

© 2020 - SCS Paint s.r.o.

3 Beğeni

Allahtan paylaşımların altında tepki gösteriyor millet. Bu durumdan ders çıkarırlar umarım. Kaliteli olsa, gerçekten çekicilerde alımlı duran işler olsa kesinlikle ihtiyaç var daha fazla skinlere ama böyle olmaz yani zorlama olduğu çok belli.

5 Beğeni

Demek ki neymiş? ETS2’ye tırlar DLC olarak gelmiyormuş :slight_smile: böylece Ribs’in Iveco S-Way olmadığını anlamış olduk…

13 Beğeni

Adamların çektiği resimlerde tırtık sorunu yok bende niye oluyor anlamıyorum.

1 Beğeni

Hala almayan varsa almayın.

22 Beğeni

Millet yenilik bekliyor özellik bekliyor bunlar hala osuruktan kaplama paketi çıkarıyor şuraya bak çıkardıkları kaplamaların bile kalitesini düşürmüşler artık

8 Beğeni