Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Ben sırf boya paketi için yayın yapacaklarını sanmıyorum sürprizler olabilir

3 Beğeni

boyama paketi için ne yaygara kopardı be SCS… ayıptır be yaa

3 Beğeni

Bende öyle düşünüyorum herkes Scs’yi linçliyor ama ben çok büyük şeylerin geleceğini bu yüzden Scsninde pusuda yattığını düşünüyorum

2 Beğeni

Daha önce hiç sadece boya paketi için yayın yaptılar mı ? Yaptılarsa çok şey beklememek gerek ama yapmadılarsa yanında sürprizler görmemiz işten bile değil.

2 Beğeni

boya paketiyle kalmaz, daha fazla boya ve tunning paketini tanıtırlar belki :smiley:

8 Beğeni

Ben açıkçası man’dan umutluyum tuning pack yada EL3 gelir gibi düşünüyorum. Belkide renault tuning pack :crazy_face:

2 Beğeni

https://twitter.com/scssoftware/status/1306260994541457409?s=21 Kaçırmayın diyorlar :smiley:

1 Beğeni

Yeni boya paketinin olduğu Volvo ile Tekirdağ tarafında dolaşılıyor :smiley:

1 Beğeni

Meteor mevzusu ne tam olarak anlayan var mı?

1 Beğeni

Tamirhanede bir tane boyanın ismini meteor diye yazmışlar galiba tam sonunda denk geldim oraya odaklanamadım.

1 Beğeni

meteor diyince aklım vw nin yeni çıkardığı tıra gitti. oda man ile aynı yapıda acaba yeni kasa man mı demeye çalışıyolarlar diye düşündüm… baya uçmuşum :joy: :joy:

2 Beğeni

Artık toz kadar bir şeyden bile neler çıkartıyoruz, SCS bizi ne hallere getirdi :rofl:

10 Beğeni

Sağ koltukta dergi gibi bir şey var gören var mı? Mod mu yoksa aksesuar mı acaba

1 Beğeni

Canlı yayındalar…
Hem de bilin bakalım nerede oynuyorlar :smiley: :wink:

Bakalım işimize yarar bir şeyler öğrenebilecek miyiz yayında. :thinking: :thinking:

7 Beğeni

Yeni boyama paketinin ismi “Super Stripes”mış.

4 Beğeni

Screenshot_2

:man_facepalming:t4: :man_facepalming:t4: :man_facepalming:t4:

5 Beğeni

Bu nedir ya adam 5 dakikadır dorseyi takamadı deli olcam :yawning_face: :yawning_face: :yawning_face: :yawning_face:

2 Beğeni

bütün gün çalışıp bir de üzeirne yayın yaptırıyorlar boş iş
adamlara yazık

9 Beğeni

birde sanki iş almada haritanın sol tarafını göstermemeye çalışıyorlar gibi geldi bana

1 Beğeni

o eskiden verilen pc gamer dlc sinin ürünü mod değil

2 Beğeni