Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

para kazanmak için boya çıkartsalar daha kalitelisini yaparlar rezil olmamak için yapmışlar.

1 Beğeni

Çekici kaplaması yapacaklarına biraz da dorsa kaplaması yapsalar daha makbule geçer.

6 Beğeni

Boyamayı yapan kişiler gelişi güzel yapmış sanırım vede çizimler 144p olmuş, yine dorseye de ait bir boyama yok. Almayan var ise 4 tl ye değmez almayın derim

4 Beğeni

Scs yine Ets2 nin Ats yanında üvey evlat olduğunu bir kere daha kanıtladı. Ats’de çizim kalitesi yüksek, Classic Strips Paint jobs paketinin Combo skin olması da Ats’ye verilen önemi gösteriyor bence :slight_smile: Aldığım gibi İadesini de yaptım :smiley: o 4TL yi Colorado çıktığında kullanıp “en azından düzgün bir yere gitti” diyebileyim :smile:

5 Beğeni

ben yine kış indiriminde scsyi zengin edicem eksik dlc ler falan :smile:

2 Beğeni

Tam da üzerine 25 lira daha koy Colorado al tadında bir DLC olmuş.

3 Beğeni

Bu boyama paketini alan bizden değildir.

5 Beğeni

Valla ben aldım ya bazılarını gerçekten beğendim, mesela Renault Range T için güzel oturmuş.

2 Beğeni

Ben aldım kullanmıycam evet ama koleksiyonun tam olması için aldım. Belki senden baya eskiyimdir. Bu yüzden bu tarz kelimeleri kullanmamanı tavsiye ederim.

3 Beğeni

Bunun yerine grafikleri güncelleseler veya ne biliyim şu kenar yumuşatmasını düzeltseler.

2 Beğeni

scs yayınını izlemeyen kişileri hain ilan edenler bu dlc yi alanları da dışlarlar
önce hain idim şimdi de onlardan değilim bakalım yakında başka neler olacağız yaşayıp göreceğiz

4 Beğeni

ETS 2 DAF 95 DLC Paketi Konsepti

Maalesef SCS eski tırları oyuna eklemeyecek, ekleseydi cidden böyle bir paket görmek isterdim…
DAF 95 DLC Pack Concept by Burak34, on Flickr

22 Beğeni

Yorumuma Parantez içinde ünlem koymalıydım sanırım

4 Beğeni

Scs’nin yaptıklarını beğenmeyen arkadaşlar acaba ne istiyorlar ben söyleyim hemen yapsın scs yani gerçekten… Bu bir tır simülasyon oyunu arkadaşlar yani bundan ne bekliyorsunuz anlamış değilim, sevmiyorsanız başka oyunlarda var onlara yönelin, ayrıca hatırlatırım 2012’den kalmış bir oyunu günümüze taşımaya çalışıyorlar bu kolay değil size çantada keklik gibi geliyor bazı şeyler galiba, bazı aksaklıklar olacak tabi, grafik veya görüntü anlamında güzel görünsün istiyorsanız sisteminiz kadar ekranınız da güzel göstermesi lazım o açıdan sorunum yok diyorsanız bir sonraki güncellemeleri bekleyin yani zor birşey değil… kahvenizi alıp bir yandan içerken bir yandan tır sürmenin keyfi varken sürekli laf atıyorsunuz laf atmakla bir yere varamazsınız maalesef :confused:

8 Beğeni

Arkadaşlar ben kendi dorsemi kullanıyorum oyunda.Bir türlü Kapıkule’de bana xray çıkmıyor.Eksik bir şey mi yapıyorum yoksa oyunda? :smile:

1 Beğeni

X-Ray’e girip girmemen tamamen senin şansın. Taktığın dorsenin senin olup olmamasıyla da ilgisi yok. Seni X-Ray’e gırtlak dolu perdeli dorseyle çağırmazlar ama üzerinde sadece mermer blok olan sal dorseyle çağırabilirler, tam tersi de olabilir, şans. Eksiklik yok yani merak etme :wink:

1 Beğeni

Boya paketi, yada her ne olursa, destek olma amaçlı alıyorum, arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum.

Ets 2 de sakin bir şekilde, mücadele etmeden, güzel vakit geçirmeyi seviyorum. size de tavsiye ederim.

Beğenmiyor olabilirsiniz ama uzun süredir desteklenen ve güncellemeye çalışılan bir oyun olduğunu göz ardı etmeyin lütfen.

Devamlı çıkan FS, TS, gibi oyunlar da keşke bu şekilde olsa, oyunlarını güncellese ve, tarih değiştirip yeni oyun, profil alamaya zorlamasa bizi, diye düşünüyorum…

SCS ne verirse ben razıyım, onlar oyunu desteklemeye çalışıyor biz de onları desteklemeliyiz diye düşünüyorum. Güncel kur da işin içine girince bedava dan biraz pahalı olduğunu biz ve bizim gibi ülkelerden pek destek görmediklerini, para kazanmadıklarını malesef biliyorum. (bize ne kadar pahalı gelsede…) :frowning:

9 Beğeni

Bu oyuna indirim ne zaman gelcek ?

1 Beğeni

Steam sonbahar indirimlerinde gelir ama steam indirimi ne zaman başlatır bilemem,yakındır ancak maksimum 1 ay.

2 Beğeni

bir internet sitesinden gördüğüm kadarıyla şuanda en yakın steam indirimleri Cadılar Bayramı İndirimi olacaktır fakat tam tarihi belli değil. Geçen sene Cadılar Bayramı İndirimi 28 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında olmuştu bu senede bu şekilde olabilir diye umut ediyoum.

2 Beğeni