Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

ben 1.38 betadayım bende neden gözükmüyor bu boyamalar betada olduğum için mi?

1 Beğeni

Teşekkürler

1 Beğeni

Daf la ilgili yeni ülke boyamaları gelmiş Türkiye de var yeni model Daf için güzel olmuş.

Hiçbir etkinlik, DLC ya da güncelleme beta veya eski sürüme gelmez, daima güncel final sürüme gelir.

ah ulan şansa bak etkinliği kaçırdık burada dağıtılan keyleri kaçırdık
bu tür etkinlikler niye ben işteyken veya iş gezisinde iken yapılıyor :((

Ödülleri steam da pazar kısmından satın alabilir sin bende etkinliğe katılmadım ödülleri satın aldım.

DLC bende zaten vardı da bu boyama DLC olan herkese gelmiyor muydu?

1.38’de çalışmıyormuş. 1.37’ye geçmeniz veya güncelleme beklemeniz gerek.

2 Beğeni

Merhaba,bir süre çekici ile gittikten sonra oyuna drop girip oyun kendini kapatıyor.Oyunda hiç bir mod eklentisi de dahil etmeden de denedim yine aynısı. Gamelog şu şekilde;
https://drive.google.com/file/d/1eWzJIJqyQ4UxbNKI3Wd5yjFZmW8sHRSP/view?usp=sharing

elinde fazla kod olan varmı arkadaşlar ?

Üsttekilerin hepsi alınmış mı ?

evet maalesef

Çimen Yoğunluğu yeni mi eklendi? ben sanki hatırlamıyorum önceden olduğunu.

Önceden de vardı.

1 Beğeni

Tartışmasız pakete gelen güncellemenin en iyisi

19 Beğeni

türk boyasında buralar tam oturmamış yapan kontrol etmiyormu ?

1 Beğeni

[dx11] meta_copy: failed to create SRV (0x887a0005)
[dx11] error creating render target view

Bu lanet hatayı ben DX11 tam sürüm geldiğinden beri yaşıyorum bu hata sürekli oyunu çökertiyor ya yemin ediyorum ikide bir çökme yüzünden oyun rahat oynanmıyor SCS’de bildirdim game.log ve game.crash dosyasını attım ama nafile. Bu hatanın sebebi GPU sürücüsünün çökmesiymiş. Adam çözüm için bizim bildiğimiz şeyleri söylüyor GPU sürücüsü güncel olmalı işte yok yeni profil açıp deneyin yok modları kaldırın yok düşük ayarlarda oynamaya çalışın bunun gibi şeyler. Oyunu ben yüksek ayarlarda %300 ölçekleme de rahatlıkla oynuyorum niye düşük ayarlarda oynayayım kardeşim? Bu oyun %150 ve %200 ölçeklemede de oynanmaz zaten sil Pc’den daha iyi neyse GPU sürücüsü güncel mod zaten kullanmıyorum temiz profil ile de denedim hiçbiri çözüm olmadı sonra tabi hatanın benden kaynaklandığını söylediler GPU sürücüsünü çökerten bir şey varmış halbuki Pc’de hiçbir şey yok ve başka oyunlar oynadığımı ve onlarda sorun yaşamadığımı da söyledim sadece ETS ve ATS’de bu çökme sorunu var dedim Windows 10 da oyun modu ve çubuğunu da kapatıp denedim yine çözüm olmadı. Hadi GPU bozulmak üzere desem bu diğer oyunlara yansır veya Windows’u kullanırken film gibi bir şeyler izlerken ya Pc reset atar yada Mavi ekran verir ama öyle bir şey yok çok şükür. Sorun ETS ve ATS’dedir DX11 ile ilgili bir sorun olduğu belli çünkü bende bu çökme sorunu o geldiği zaman 1.36 ile başladı belli ki tam oturmamış. Bekliyorum bakalım acaba güncellemeler ile bir şekilde düzelir mi diye ama aradan 2 büyük güncelleme geçti değişen bir şey olmadı zamanla göreceğiz…

Bende aynı şekilde Dx11 geldiğinden beri mevcut bu hata çok fazla olmuyordu ancak bu sıralar ve 1.37 geldiğinden beri oyun içerisinde hata fazlasıyla karşıma çıkmaya başladı.Aynı Gpu aynı İşlemci ile Gta 5 olsun başka oyunlar olsun en yüksek ayarlar ile bana mısın demeden oynuyorum.Ki sıcaklık tarafında da bir sorun yaşamadım ama bilemiyorum oyunun altyapısı komple değişmeden sanırım bu tür hatalardan kurtulamayacağız.Modsuz profil yeni profil hepsinde ben de denedim ama sonuç alamadım.Fernbus oynuyorum misal o bile optimize bir oyun olmasada en yüksek ayarlarda 40 45 fps alıyorum oyundan atmıyor en azından bir nebze de olsa 60 fps oynamasam da zevkini veriyor. Ama gel gör 130 140 fps alıpta 5 dakika sonra oyundan atınca bu hatadan dolayı insanda oyun zevki kalmıyor… Bu arada bu kısımda herkese konuşayım monitörünüz 60hz ise 144 fark etmez dikey eşitlemeyi açın ve Hz değerinize göre sabitleyin oyundaki tırtıklanmalar kayboluyor ben onu fark ettim geçenlerde tırtıklanmaya değinen arkadaşlar vardı.

Dediğin doğru maalesef 1.37 itibariyle daha fazla çökmeye başladı

Gelen son hata raporlarına bakıcak olursanız modlardan hata aldığınızı görürsünüz harita, modifiye vs. mod kullanmayın sorun hal olur