Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Söylediğiniz sorunların hiçbiri ets 2 veya ats de şuan için yok bence sisteminizi kontrol edin özellikle işletim sisteminiz orjinal olsun :slight_smile:

Zaten modsuz da denedim.
O zaman bütün sorunlar diğer oyunlarda,tamamdır evet teşekkür ediyorum… :slight_smile:
Ayrıca dedikleriniz ile alakası yokmuş ekran kartı güncellemesi,gelmiş geçen gün güncelleme yapmama rağmen bir daha gelmiş bildirimi düşmemiş sorunuda çözmüş oldum o şekilde.Windows da 8 TL falan varya onlardan işte bilmem anlatabildim mi … :slight_smile:

Denemediğim şey kalmadı işletim sistemim orjinal lisanslı zaten donanımsal bir problemim de yok ki öyle olsa bu zaten diğer oynadığım oyunlarda da belli eder ayrıca PC’yi de geçenlerde formatladım bir türlü çözüme ulaşamadım. Demek ki bu hatadan dolayı çökme sorunu herkesin başına gelmiyor ancak bu çökme sorununu yaşayan çok kişide mevcut harita, mod vs. zaten öyle şeyler bugüne kadar hiç kullanmadım bir tek SISL Mega Pack kullanırdım artık onu da kullanmıyorum

Hayır anlatamadın :slight_smile: aldığın hatalar oyunla ilgili değil tekrar kontrol et :slight_smile: senin işletim sistemin korsan bu belli diğer arkadaşın da öyle :slight_smile: sistemlerinizi iyi kontrol ediniz iyi günler :slight_smile:

Kardeşim sen benim kullandığım işletim sistemini çok biliyormuşsun gibi neye dayanarak korsan diyorsun? :angry: 32 yaşında insanım bu yaşta yalan mı söyleyeceğim bu yeterli oldu mu? Bana ekran görüntüsü attırıyorsun bir de…

Bunların :slight_smile: zaten :slight_smile: işletim :slight_smile: sistemi :slight_smile: ile :slight_smile: alakası :slight_smile: yok :slight_smile: . Sağol yinede.

4 Beğeni

korsan sistemle hatanın ne alakası varsa :joy:

hata kodlarını aratırsanız scs forumunda ve steam sayfasında çözümler var.

1 Beğeni

Sizin aldığınız sorunları ben almıyorum sorun yaşayan sizsiniz problem sizde :slight_smile:

Boş yapmışsın… Senin işletim sistemin lisanslı diye o hataları almıyorsun demek :smiley:

benim sistemim de lisanssız ama ben o tür hatalar almıyorum arkadaşların o hataları almalarının sebebi sistemsel gibi gözüküyor ama orjinal veya korsan olması ile alakalı değil güzel kardeşim
@Kondansator @Barbaros_Yanik işletim sisteminiz 32 bit mi 64 bit mi ayrıca dx11 destekliyormu driverler güncel mi ram ler yeterlimi (eğer hiçbir mod kullanmıyorsanız sıkıntı bu vb. olabilir ).

1 Beğeni

x64 bit tabanlı işletim sistemi kullanıyorum ekran kartı driver’ım günceldi üzerine bir daha güncelleme gelmiş bildirim gelmediği için fark edememişim oysaki 4-5 gün evvel güncellemiştim,ramlar 8+4 zaten bu oyun için fazlasıyla yeterli geliyor donanımsal bir sıkıntı değil de işte dediğim gibi güncelleme gelmiş üzerine bir daha neden bilmiyorum saçma oysaki ama tekrar güncelleyince çözdüm hatalar yine mevcut ancak oyundan atma gibi sorun yaşatmıyor çok şükür. Modlu modsuz da denemiştim onların etkisi yokmuş onu öğrenmiş olduk bu DX11 hatalarında.

Evet :):):slight_smile:

Politikacılar da aynı yaş bandında, ama yalan söylüyorlar. Yaş bi sayıdır, olgunluk insanın karakterine kalmıştır. Burda yersiz polemiğe girerek de olgunluğunu göstermişsin. Konuyu saptırmaya tartışma ortamına çevirmeye gerek yok. Adam sorununu halletmiş. Herkes kabuğuna çekilsin, yönetim ekibini buralara taşımaya lüzum yok. Bu konuyu da kapatın arkadaşlar.

Bende Krone DLC’si yok, bir dorse skini kullannmak istediğimde hep bu DLC’yi istiyor. İlla satın almak zorunda mıyım mod kurunca alınmış gibi olmuyor mu? Steam’da yeni sayılırım bi bilgilendiriverin hele.

Modla oluyorsa hangisini kurmalıyım?

Krone destekli modlar için maalesef dlc istiyor.Mod dlcnin yerini karşılamıyor.

Atesli gencler :slight_smile: ya hemen aksi cevap vermeye maillisiniz daha sakin olun, karsidaki olmadiysa sen ol yani olmezsiniz. simdi oyundan atma konusuna donecek olursak bana kalirsa sorun yazilimsal ama bu windowsun korsan olmasindan kaynaklanmaz, bence virsual C++ 2005 serisinden itibaren yuklenmis oldugundan emin ol. birde bu sekilde denermisin. haydi kal saglicakla.

2 Beğeni

Öyleyse çok kötü olmuş zaten haritalara o kadar para ödüyoruz bırakın dorse ve lastik gibi şeyleri ücretsiz ver bari bu ne yahu.

Atölyeden bu mod abone oldum indi ve aktif ettim lakin oyunda dorse galerisinde çıkmadı, DLC olmadığı için herhalde.

steam apss klasörü içerisinde indirdiğin modun dosyalarını bulup manifest.sii yi not defteri ile açın. içerisinde dlc_dependencies[]: ile başlayan satırları silip kaydedin. sonrasında indirdiğiniz modun içerisinde scs dorselerine tanımlı skin varsa kullanabilirsiniz

1 Beğeni

Dorse açıklamasında dlc gerekliliği söz konusu değil denilmiş.Çıkması gerek aslında.

1 Beğeni