Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

o daf skinlerinde türkiye yoktu sitesinde ama türkiyede oyunda eklenmiş demekki varmış gerçekte

:grinning:

1 Beğeni

2TDWE-F23BA-WMEBL

ihtiyacı olan alabilir :smiley: alan kişi like atsın

DAF Trucks tarafından XF E6 çekicileri için hazırlanan Unity Edition boyamaları ETS 2 için geliyor. DAF ve SCS Software bununla kalmayıp 10 bin kişiye XF Tuning Pack DLC’si hediye ediyor. https://www.simulasyonturk.com/ets-2-icin-10-bin-kisiye-daf-xf-tuning-pack-dlcsi-veriliyor/

9 Beğeni

Burada ne yapmak gerekiyor anlamadım profillerde ne bulacağız?

Bende burdan paylaşacağım.

ben aldım teşekkür ederim :smiley:

1 Beğeni

Bedavaya daf dlc im oldu teşekkürler herkese :slight_smile:

kendim almaya çalışıyordum , ne bulacağımı anlamadım eğer alabilirsem ben de paylaşıyım burdan

Hayırlı olsun.:slightly_smiling_face:Eğer bendede önceden olsaydı bende hediye verirdim.:grinning:

JZ6RX-9E3YC-ITV6D isteyen alsın ben hasan abiden aldım :smiley:

Bu da benden olsun.

Z47PI-Q0E3P-RIA6L

8TXZJ-WFYWI-8ZKYX
Buyrun bu da benden olsun :blush:

92PL0-HFTCN-KNEVT
Buyrun buda benden olsun :grinning:

Beyler
Bu Boya mı DAf dlc mi? Biri Aydınlatırsa Sevinirim

daf tuning pack kardeşim

1 Beğeni

ikiside olmuyo mu bu güncellemeyle aslında.:joy:

1 Beğeni

Kaplama çok güzel de kalitesiz olmuş sanki. Yakından bakınca pixel pixel anadolu.

Karşılaştırma için kapı kolu yanındaki bayrak ve lastikteki GoodYear yazısı:

6 Beğeni

Yahu var ya kızmadan edemeyeceğim he. O kadar günlerce yaptıkları haber uyduruk bir boya kaplaması için miydi be kardeşim? Bizde yeni bir şeyler geliyor sandık he yeniliğe bak boya kaplaması

O bile kalitesiz işte düşün. Son verdikleri Cenova köprüsündeki kaplamada aynı böyle kalitesizdi

2 Beğeni

yaw scs ye kızmayan mı var bazen dellendiriyolar insanı ha harbiden bendede pixel bayrak genoa bridge event skini de kötüydü ayıp yaw

NDEH8-37T35-Y0Q63

Bir tane de ben bırakayım.

2 Beğeni