Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Acaba Yeni Actros Ne Zaman Gelecek ? Daldık Yine Hayallere… :unamused: :unamused: :pensive:

Sadece yeni actros mu? Yeni volvo, yeni iveco, yeni man…

2 Beğeni

Bunlara ek olarak keşke Mercedes-Benz Arocs, Daf CF, Volvo FM, Volvo FMX, Renault K, Scania G ve MAN TGS gibi çekicilerle de oynayabilseydik :pensive: :pensive: mod olarak değil tabi

4 Beğeni

harfiyat olayı tandem olayı vs gelse dediğin kamyonlar da gelir. altyapısı var ama ne zaman gelir meçhul.

2 Beğeni

Selam bu sorun ile karşılaştım yeni profil denedim fakat tekrar aynı hata, herhangi bir mod yok uzun zaman sonra indirdim zaten sebebi nedir? Yeni bir başlık açmaya gerek duymadım burası uygun herhalde. (Resim nedense yüklenmiyor linkten bakabilirsiniz)

O ekran geldiğinde ESC’ye bas. Sür de. Bi iş al ve kayıt oluştur. 1.36 dan 37’ye geçtiğinde kayıt almama sorunu oluyor bazen. Olmazsa steam den dosya doğrula.

1 Beğeni

Oyundaki mod olarak yüklediğimiz dorseler normalde yapay zeka araçlarında görülüyor muydu?

1 Beğeni

Teşekkür ederim dostum silip yüklediğim zaman sorun düzeldi.

1 Beğeni

Selamlar, tüm babaların babalar günü kutlu olsun öncelikle :smiley:

Ben de şöyle bir sorun mevcut. Araç sürekli kontak açma sesi çıkarıyor, yolda giderken araç stop etmiş gibi kontak çeviriyor ama ses dışında ne stop ediyor araba ne de gazdan kesiliyor. Bunun bir çözümü var mı ?

mp de ses bugu var o yüzden

2 Beğeni

Arkadaşlar ben klavyede debriyaj tuşu eklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim bilen var mı?

:open_mouth:

9 Beğeni
4 Beğeni

Ben bişey anlamadım ne gelicek daf ile alakalı acaba.:thinking:

1 Beğeni

1 Beğeni

Scania Streamline gibi bir şey bu.

1 Beğeni

Büyük ihtimal 1.28 güncellemesindeki Facelift gibi olacak. Yeni araç olarak eklemezler gibi.

DAF daha önce de yenilenmiş haliyle yenileme güncellemesi olacak :slight_smile: 1.38’de güzel bir şey daha çıktı. :smiley:

2 Beğeni

Yeni Krone dorseleri ve galerisi eklenecek mi acaba

eğer yetişirse 1.38 güncellemesi ile krone fabrikası ve krone trailer vol2 gelir ama yetişmediyse 1.39 a kalır (yanlış bilmiyosam almanya da 4 krone fabrikası var ve sanırım burdaki fabrikayı ekliyecekler)

2 Beğeni