Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

:smiley: yetiştirmeye çalıştıklarını nereden öğrendin?

1 Beğeni

ah bu scs yine yavaş yavaş yapıyolardır kesin bende umutlanıyodum sen öyle dediysen vardır bi bildiğin neyse 1.40 da oynarız

daf sitesinde türkiye de görmek isterdim ama yok

bir bildiğim yok yapılacak çok şey var her şey sırasını bekler yani ortada hiçbir şey yokken krone fabrikasını 1.38’e yetiştirmeye çalışmak diye bir şey de yoktur :smiley:
hatta orası etkinliği yapılabilecek bir mevzu

3 Beğeni

tabi tabi doğru söylüyosun abi ha diyince olucak şeyler değil bunlar bekleyelim görelim :slight_smile:

modele revizyon gelir mi acaba?

13 Beğeni

Daf’ın yenilenmesi hiç fena olmaz. Özellikle E6 modelinde çok fazla hata var. Daf oyunda kullanmaktan zevk aldığım bir araç ama o kadar fazla hatası var ki ne zaman alıp kullansam soğuyorum. Önündeki Daf yazısının yeri bile yanlış. :crazy_face:

3 Beğeni

Daf yazısının doğru yeri neresi ki?

Face-lift modelinde Daf yazısı gri çıtanın tam ortasında duruyor ve doğrusu bu fakat oyunda aşağı doğru konumlandırılmış. Hatta bunu Scs’nin forumda biri belirtmişti ve bunun bir hata olduğunu söyleyip kayıt almışlardı.

2 Beğeni

@zekergezer galiba bundan bahsediyorsunuz

10 Beğeni

Evet kesinlikle. Ben de bu görseli arıyordum. :smile: Teşekkürler.

1 Beğeni

dafın çok hatası var demişsiniz doğrudur ama pek göze batmıyor ve gerçekten sürmesi keyifli bi araç ama streamline ve r2009 model scania lar gerçekten çok kötü tüm tırları geçtim onları elden geçirmeleri lazım off road aracı gibi kalkık plastik aksam takamıyoruz her taraf boyanmıyorbi garip ya

3 Beğeni

Çoğu modelde çok fazla eksik var ve bunun göze batması biraz oynayış tarzı ile alakalı. Özellikle yeni Scania ve Man modellerinden sonra diğer araçlardaki bu eksiklikler gözüme daha fazla batmaya başladı.

3 Beğeni

Ben oyuna gelmesi gereken yeni nesil tırlar varken eski araçlara düzenleme getirilmesini istemem şahsen.

2 Beğeni

yenilerin gelmesine yıllar var hem eskilerin yeri ayrı yani

Hiç yoktan Mercedes’i getirseler. Sadece aynaların yerine kamera takılacak :sweat_smile::sweat_smile:

2 Beğeni

Bu dafa gelecek olan güncelleme ile birlikte arka çamurluklar da boyanabilir hâle getirilir mi acaba?

Hayır kabin içi büyük ölçüde değişti.

scs bizi şaşırtabilir belli mi olur ama o kadar elden geçiçeğini sanmam