Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

ets ve atsye gelecek olan dlc’lerin çıkış tarihiyle alakalı normalde cooming soon yazarlardı bu değişti TBA yazıyor bunun bir manası olabilirmi :smiley:

1 Beğeni

yakın zamanda çıkacak tüm oyunlarda TBA yazıyor sadece ets 2 veya ats ye özel değil yani

1 Beğeni

Manası ‘‘To Be Announced’’ yani duyurulacak demek. Ben Idaho’yu gördüğümde yakında açıklanacak o zaman demiştim ama Colorado sayfasında da öyle yazınca şaşırdım. Geçen sene çıkmasına 3-4 ay kalan paketlere çıkış tarihi kısmına sadece 2019 yazarlardı.

3 Beğeni

15 Beğeni

1000’inci blog yazısı için özel video hazırlamışlar. 1000th Blog Post Anniversary - YouTube

4 Beğeni

Ahh be…:slight_smile:

9 Beğeni

Yayında Sisl ‘‘eski man tgx i kimse kullanmıyor neden yenilensin ki?’’ dedi.Abi o şekilde o aracı tabi kimse kullanmaz, kadran çizgi roman gibi kaldı yenilerin yanında:D

11 Beğeni

o biraz da scsdekilerin tepkisini dile getirdi yani geliştiricilerin sfdfdsfsdfsdfs

8 Beğeni

Olursa tek kullanan ben olacağım galiba :grin:

1 Beğeni

O eski Man var ya o kadar çok eski ki yenileme yaparlarsa eyvallah ama bu haliyle oyundan kaldırsalar bile üzülmem.

3 Beğeni

german truck tan kalma man

2 Beğeni

iveco stralis de öyle maalesef

2 Beğeni

Aynen öyle o da çok eski ona yenileme güzel gider bak en azından tipi ve içi Stralis Hi-Way’e göre farklı ama Man baya bir eski. Ya kardeşim şu an yeni Man varken yani Euro 6 varken eski Man bence artık fazlalık oyunda en azından trafikten kaldırsalar yeni Man geleli 1 yılı geçti hala trafikte yok çok mu zor bunu trafiğe koymak? Oyunda fazlalık kaldırsalar daha iyi diyorum çünkü adamlar aracı yenilemiyor zaten Euro 6 ile aynı kasa içi desen o da aynı ayrıca motor sesi de Mercedes’in sesi o yüzden oyunda fazlalık bu eski Man. Bence bir sonra ki yeni güncellemelere bu aracı port etmek için hiç boşuna uğraşmasınlar.

1 Beğeni

Stralis Hi-way in kaplamaları o kadar da kötü değil.Kullanması en zevkli tırlardan biri benim için.Çekişi mükemmel.Normal stralis ise geliştirilmeye ihtiyacı var.Mandan biraz daha iyi.
Aslında EVR gibi firmalarla çalışıp sesleri de baştan elden geçirseler güzel olacak.Sesler hiç gerçekçi değil.

1 Beğeni

Bende motor freni çalışmıyor. Actros grubunda hangi şanzımanı denediysem çalışmadı. Renault T ye baktım orada da çalışmadı.

Retarderli şanzımanların hangisinde var bu motor freni ya da retardersizler demi oluyor. Bir sıkıntı var ama çözemedim

1 Beğeni

Motor freni için varsayılan ayar b tuşu eğer değiştirmediysen,tüm araçlarda motor freni standart.

1 Beğeni

tuhaf ama mod kullanmadan oynuyorum motor frenii çalışmıyor bende.
2.74 küsürlü , 90 km gelince az devirde kalan 1250 gibi o şanzımanı kullanıyorum hep retarderli. Eskiden vardı mesela retarderin son kademesinde o yok oldu. Otomatik motor freni diyorum yine olmuyor. Motor freni gelse devirlendirmesi gerek onu da yapmıyor

1 Beğeni

egzoz freni normalde 1250 d/d gibi düşük devirlerde devreden çıkar otomatikman, aracı otomatikte mi kullanıyorsun? eğer manuel şanzıman veya modda kullanıp vites düşürürsen 2000-2500 devir bandında egzoz freni daha etkili çalışır, bunun dışında retarder’in son kademesinde egzoz frenini kaldırdılarsa bi şey diyemem. ve evet egzoz freni 18 WoS serisinden beri B tuşuyla kullanılır…

1 Beğeni

Trafikte yüksek kabin s kasa gören var mı ? Bana hiç denk gelmedi :confused:

Bende trafikte daha boyalı tamponlu yeni scania’lardan görmedim hepsi boyasız ve düşük kabin s veya r fark etmiyor…

1 Beğeni