Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

O modun adı ney

Dikey senkronizasyon açıktır muhtemelen. Yada ekran kartı ayarlarında dikey senkronizasyonu kapat.

Scs 3d tasarımcılar arıyormuş… :thinking: :thinking:

3 Beğeni

Yeni bir yarışma

5 Beğeni

Girsem girerim ama işim zaten başımdan aşkın…

7 Beğeni

Dikey kapalı ve trafik 3.0 şehir içleri kalabalıklaştıkça 33’e düştüğü yer yer de 89’lara geldiği oldu. PC yeni aldım acaba beklentim mi yüksek anlamadım ki. En azından her şey en yüksekte şehir dışı 100 fps’e yakın alırdım diyordum.

Ben de aynı sorunu yaşamıştım ayna kalitesini düşürünce düzeldi bir dene dostum. O da yetmezse ölçeklendirmeyi 200’e düşür.

1 Beğeni

Ayarları biraz düşürünce dediğim değerler geliyor ama açıkçası grafikten taviz vermekte istemiyorum. ATS’de de aynı sorun var ama onda aldığım fps 3-5 daha fazla?

Sende haklısın abi.

1 Beğeni

Grafikten az biraz taviz vermek performansını arttırdığı gibi laptop ömrünü de uzatır. Her şeyi ultrada oynamak lüksü laptop sahiplerine göre değil bence. Sonuçta masaüstü bilgisayarlara göre çok daha fazla ısınıyor. Ne kadar çok ısınırsa da ömrü o kadar çabuk kısalıyor.

Bende her ayar yüksek ve en yüksekte sadece ayna ayarları orta ve düşükte, ölçeklendirme ise 200. Ki gerçekçi oynanış sağlamak için görüş açım %50-55 arası olduğundan ayna görüşümden çıkıyor sağa sola dönerek bakıyorum.

1 Beğeni

ETS 2 için steamapp veritabanına nyoom isminde yeni bir DLC eklenmiş. Yeni DLC hayırlı olur inşallah. :joy::joy:

pizza anlamına geliyor ya da onda kullanıyorlar

coronadan dolayı bağış amaçlı destek paketi çıkarırlarsa nebileyim neyse snowrunner geliyor önemli dğeil :smiley:

3 Beğeni

cidden doğrumu bu ? veri tabanına nasıl girdiniz buldunuz

https://steamdb.info/app/227300/history/

Burdan bahsediliyor…

1 Beğeni

Burada “Ayrıca, keskin bir görüşe sahip olanlar, harita tasarımcılarımızın üzerinde çalıştığı henüz duyurulmamış bir şey hakkında bir teaser tespit edebilir.” diyorlar ben baktım fakat bir şey bulamadım.

1 Beğeni

Ats icin las vegas insa ediyorlar instgram da gizli bir teaser varmis forumda oyle diyor

6 Beğeni

SCS’nin blogunda var zaten o fotoğraf.

1 Beğeni

Oyuna yeni birşey mi eklendi 1.5 gb güncelleme geldi de

1 Beğeni

1.37 betasındaysan evet dün gece geldi güncelleme onun bilgileride 1.37 konusunun sayfasında paylaşıldı

1 Beğeni

Belki de seneler sonra oyunun en eski yerlerinden Brüksel’den garaj alıp oralarda takılmaya başladım.Sürekli dlc li kaliteli modelli olsun diye hep son yerlerde sürmekten eski yerleri özlemişim.Şimdi oyunun en eski ülkelerinden teker teker garaj alıp son dlc ye doğru geleceğim.gerçekten çok zevkli hem de nostalji oluyor biraz:) Herkese tavsiye ederim bu yöntemi.

7 Beğeni