Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Ets 2 nin artık bitmesi ve tamamen yeni bir oyun gelmesi gerekiyor.Ama bununda olmayacağı söylendi.

2 Beğeni

adamlar yeni oyun getirmek yerine bir sürü yenilik getiriyorlar bunlar yetmiyormu ?

4 Beğeni

Lastik patlama gelmese bile en azından tırın navigasyonunda veya bilgi ekranında lastik havası düşük lütfen servise uğrayın gibi bir olay olsa bile yeterlidir bence

1 Beğeni

Öyle şeylerden önce gelmesi gereken daha nice şeyler var. Rekabet önemli tabi. Tekele hayır!! :smiley:

2 Beğeni

Yeni oyun gelmesine gerek yok oyun zaten geliştiriliyor adamlar oyunu çıkardıkları gibi bırakmadılar ki. Oyun zaten her yıl yeni çıkmış oyun gibi oluyor boyuna dlcler de çıkıyor büyüyor yani oyun. Hadi diyelim Scs yeni bir ETS çıkaracak bunu harita paketi gibi 1, 2 yılda geleceğini düşünme Scs’nin yeni ETS çıkarması en az 7, 8 yıl ya millet Renault T Range’yi 5 yıl bekledi sadece güncellemeler ve özellikler yavaş geliyor sıkıntı o

2 Beğeni

ETS2’de olması istenilen o kadar garip istekler görüyorum ki sanki insanlar aynı anda SIMS + GTA + CAR MECHANIC + ETS2 oynamak istiyor :smiley:

12 Beğeni

oynasak nolurduu :smiley:

2 Beğeni

Abiler oyuna abs fren sistemi gelmemiş siz ev almadan bahsediyorsunuz.Hepimiz istiyoruz bunları lakin oyunun bir mantığı var bu mantığa uygun şeyler eksikken bunlar çok hayal ürünü.Ula bir abs sistemi araç sürüş oyununda neden olmaz bunun cevabını öğrenmek lazım :smiley:

4 Beğeni

Arkadaşlar Tır simülatör oyununa kişisel dorse geleli 2 veya 3 update oldu isteklerinizi tekrar gözden geçerin isterseniz.

1 Beğeni

5 güncelleme oldu :slight_smile:

burasi yine amatör ve bilgisiz insan dolmaya basladi birakinda iclerini döksünler :zipper_mouth_face:

8 Beğeni

Yine aynı muhabbetler dönmeye başlamış malesef allah sabır versin herkese

2 Beğeni

Bende aynı sorun ilk defa karşılaştım. Bu eleman hep 30k para getirirdi. İtalya’dan Norveç’e 4000 km yapmış birde zarar etmiş. Galiba oyuna yolsuzluk güncellemesi gelmiş. :joy:

5 Beğeni

İşte bunun adı da Life Simulator :joy:oyun sektörünün patlamasına sebep olur böyle bi oyun :joy:

1 Beğeni

Ben iflasın eşiğinden döndüm kredi çektimde az biraz öyle kurtardık paçayı :smiley:

2 Beğeni

Ah bu şoförler :sweat_smile: Bazen yük bıraktığı yerden yük bulamadıysa boş olarak kendi garajına dönebiliyor. Hele ki Uzun bir rotadan boş ise, şoför puanı düşükse vay haline garibanın …

2 Beğeni

Aslınsa scs bu işe el atması lazım
Mesela şöförlere bizim müdahale etmemiz lazım
onların tüm yüklerini patronları olarak bizim atamamız lazım gerek

6 Beğeni

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Beyler i5 9300 + 1660ti kombinasyonlu Asus rog Al337 laptopumda Ets 2 de tüm ayarlar en yüksekte, yüksekte, tüm tikler işaretli, %400 ölçeklendirme ile iç kamerada 33-75 fps arası ortalama 55 fps üstü takılıyorum. Sizce daha fazla fps almam gerekmiyor mu? YouTube da gördüğüm kadarıyla 1650 dahi 100 fpslerde dolanıyor.

Sürücüler güncel, turbo modda kullanıyorum.

@FarmerJax Mod varmı harita araç vs… ? Smaa en yüksek de ise onu ve aynaları bi tık düşürüp denesene iyileşme olacak mı ?

Sisl kabin içi modu ve aynalar ile haritayı minimize eden mod var.