Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Oyunda daha önce hiç karşılaşmadım ama böyle bişeyle en kalfa işçiyi alsam bile 200 300 lira bişey getiriyodu ki ben en deneyimlilerden aldım ilk işten - 15 bin tl zarara soktu iş bulmasına rağmen altında çekicisi de dorsesi de vardı üstelik

Bu oyuna eklenmeyi bekleyen çok özellik var da… Anca yeni bir rakip çıkacak öyle sanırsam.

1 Beğeni

Eğer şöföre kendi kullandığın çekiciyi verdiysen ilk işte çekicinin boş deposunu fulleyip, bütün bakımlarını yaptırır. yani şöför ilk işte 2000 tl kazandırır ama 2000tl 1200litre mazot ve 4000tl bakım masrafına yetmediği için 15bin zarar yazar.

Hiç kullanmadım işin aksi

Feribotun değiştiği gün SCS inavasyonu tamamlamış demektir.(!) :smile:

16 Beğeni

Güzel bir örneği Balkan DLC’de geldi belki hepsi öyle olur bir gün :stuck_out_tongue:

Ets 2 için yağmurda retarderi çekince kaymayı sağlayacak ya da abartmadan kaydıracak bir mod var mı özellikle de steam atölyede ?

ben yağmurda retarderi çekince zaten kayıyor tır. az biraz direksiyon kırılı olsa bile katlanıp gidiyorum

7.madde çok güzel olur. Her şehre büyüklüğüne göre farklı evler eklense, farklı bütçelerle onları satın alsak harika bir özellik olur. Evin bahçesine yanaşsak garajımıza girsek. Araç modlarında falan roleplay olayı çok iyi gider.

1 Beğeni

11.madde gereksiz olmuş kanımca.Birisi avrupada,diğeri amerikada geçiyor.Geçmenin manası yok ki.

3 Beğeni

kardesim boyle seyler bin kere konusuldu yayinlarrda nelerin gelip gelmeyeceğine dair bunu buraya yazman bir sey değiştirmiyor bunu kopyalayip scs forumda paylassan orada sana detayli aciklama yaparlar

4 Beğeni

Mevsimler, inme/binme özelliği hariç bence diğerlerine hiç gerek yok. Anca boşa uğraş olur, değmez. SCS de bunun farkındadır. Bu özelliklerin çok şey katacağını düşünmüyorum. Ben bu halinden de gayet memnunum. Cam açma da çok isteniyordu gördük :smiley: Cam açma gibi birçok özellik sadece heves. Bir iki denemeden sonra çoğu kişi varlığını unutacaktır.

4 Beğeni

Yazılanlar ve istenenler çok güzel ama 5 10 yılda anca kişisel dorseleri getirmiş firma böyle işleri zor yapar yani cam açma özelliği dediler anca geldi snowrunner’ın çıkması hiç birşey değiştirmez çünkü adamlar tamam kaliteli getiriyorlarda çok uzun zaman sonra getiriyorlar. Belki snowrunner onlara ders olur ama karda çamurda kamyon simulasyonu arada dağlar kadar fark var yani.

2 Beğeni

Zaten garaj da yürüme geldiğine göre oyun içinde de tırdan inme ve yolda yürüme gelmeli. Geçen gün garaj haricinde ev alma olayı benim de aklıma gelmişti o tür şeyler bence artık gelmeli ki onlar için zor olacağını da düşünmüyorum garaj satın alma var ev alma niye olmasın? Ayrıca hakikaten oyun içinde de parayı kullanılacak daha fazla şey olmalı çünkü oyunda çok fazla para oluyor harcayamıyorsun bu da insanın çok canını sıkıyor. Mesela yol üzerinde otele giriyorsun uyumak için ücret kesmiyor oteller bence ücretli olmalı dediğin gibi artık bence kirlenme de gelmeli çok geç kalınan özellikler bunlar şimdi 1.38 güncellemesi grafik üzerine olacak ama artık sonrasında mevsimler üzerinde çalışsalar iyi ederler ya burada her türlü şeyi yazarız tabi ne kadar yazsak fayda etmez SCS şimdi tamam oyunu geliştiriyor yeni özellikler getiriyor ama yavaş geliyor kardeşim şu cam açma olayı bile yıllar sonra geldi kirlenme olayını da yıllardır bahsediyoruz zaten bakalım ne kadar bekleyeceğiz? Mevsimler için ne kadar bekleyeceğiz? 2 yıl mı 3 yıl mı 5 yıl mı belli değil yaşarsak görürüz. Madem yeni bir ETS çıkarmayacaklar ama şu güncelleme olayını hızlandırmalılar zaten artık yeni bir ETS çıkarmalarına gerek yok çünkü bir sürü Dlc çıktı çıkmaya da devam edecek harita daha da genişliyor bu böyle Train Simulator gibi her yıl güncellenerek gittiği yere kadar devam edecek…

3 Beğeni
  1. madde zaten SCS’nin planladığı bir karar, yani kesin olacak.

Yürümeyle ilgili bir gelişme mi var? Dün tuş kontrolleri bölümünde yürüme, çömelme gibi komutlar vardı? :face_with_hand_over_mouth:

tüm tırlarda kullanabileceğimiz baltrak lojistik boya skin i var mı?

maalesef yok

1 Beğeni

World of Trucks ile birlikte ETS 2 ve ATS şirketini birleştirme olabilirmiş. Yani iki kıtada faaliyet göstermiş olacak.

Bulduğum bir bilgi bu şekilde,profil şirketlerini kastediyor anlaşıldığı kadarıyla.World of Trucks’a bağlı bir profil sistemi gibi.Oyun birleşimi değil sanki.

2 Beğeni

O çeviriden kaynaklıdır. Yani zaten ismi World of Trucks, oyunlar birleştiğinde adı bu olacak.

1 Beğeni