Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

adamın anlatıkları özellikler rakibi olmamasından dolayı mı yapmıyorlar ? yada buna kafaları mı basmıyor ? Kuşkusuz en iyi rakibi snowrunner olacak ve bunun için kullanmadığı bir sürü koz varsa bunları sahaya sürecek mi ? çünkü böyle bir şey bekliyorlarda olabilir.

2 Beğeni

ne kozu? adamlar eski oyunlarında olan kullanışlı özellikleri bile getirmediler, çıkardıkları dlc’ler en popüler modların paralısı.

1 Beğeni

başlangıçta güzel girmişti konuya, sonrasında kendimi gta6 nın içinde buldum. Bu oyuna dair herkesin yüzlerce farklı isteği var ve oyuna dair yüzlerce şikayet. Herkes kendi isteği yapılsın veya kendi şikayeti giderilsin diye bekliyor. Bu işler malesef böyle yürümüyor ama temelde bende scsnin vizyon problemi olduğunu düşünüyorum. O yüzden eldeki ile yetinip haftada 2 3 sefer atıp bırakıyorum.

1 Beğeni

Rakip yoksa hızlanma da yok. Rakip olacak ki ellerindeki müşteriyi kaybetmemek için hızlı hızlı yeni özellikler getirecekler. Yıllardır çoğunluğun tilt olduğu nokta bu zaten.

4 Beğeni

Arkadaşlar 1 milyon dolar verin çözeyim diyorum TR şartlarında daha iyi olur. Stüdyoyu TR’de kurucaz :smiley: Kickstarter mı açayım ne yapayım

7 Beğeni

500de anlaşalım :smiley:

1 Milyona şeker fabrikası kurarım :smiley:

3 Beğeni

ReShade ve SweetFX kullanıcıları nasıl kurulucağı ile ilgili bir konu açar veya video çekerse çok güzel olur. Youtube’da anlatılanları pek anlamadım.

4 Beğeni

kapatırlar onu

2 Beğeni

kapatıtıtıtttttırrrmayız

S-I-K-I-L-D-I-M bu oyundan İpsala videosu çekecektim sarmadı oynamak istemeyince oynanmıyor.

4 Beğeni

Sorma yav, oyundan atınca şevkim kaçtı. iki üç girmem

Şoförler çalıştıkça bakiye eksiye düşüyor yardım eder misiniz nasıl çözülecek bu sorun ?

RttBS çıkınca başından daha kalkmam diyordum. En fazla 20 saat daha oynamışımdır. Bir yerden sonra simülasyon tadı vermiyor. Gerçekten de oyunun ciddi bir devrim yapması lazım. Harita çıkar, uyduruktan DLC çıkar falan bir yere kadar…

1 Beğeni

Mod kullanıyor musun Semih?
Eksiye düşüyor derken, kredi çekip tır mı aldın sıfırdan?

1 Beğeni

Şoförler işe ilk başladıklarında içeriye para getirmez. Puanları yükseldikçe güzel para getirmeye başlarlar. Şoförleri işten çıkarma biraz çalışsınlar. Sonradan düzelir.

1 Beğeni

Ekonomi modu kullanıyorsan veya konsoldan ekonomi parametreleriyle oynadıysan genelde ilk günler eksi yazıyor ikinci teslimattan sonra düzeliyor

1 Beğeni

Şöyle düşün kardeşim, mod kullan ya da kullanma fark etmez. sen firmana yeni adam alıyorsun, en başta o adamı alırken iş bulma kurumuna komisyon ödüyorsun, ardından o şoförün ilk zamanlarda belli başlı masrafları olacak, yakıt bakım gideriydi falan, kimi zaman gelecek bir şehre alacak yük bulamayacak garaja eli boş olarak dönecek onun masrafı, şoförün senin bünyende deneyim kazandıkça daha fazla para kazandıracak. işçi çalıştırmak biraz sabır işi.

2 Beğeni

Oynadım evet en düşük para kazanma seviyesinde oyun şuan herhangi bi ekonomi modu yok

Kredi hiç çekmedim oyunun başından beri abi en iyi işçiyi aldım o da ilk işinde - 15 bin zarar getirdi yaptığı işten