Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Sadece Scaina değil diğer markalar da öyle hep düşük kabin var trafikte nedense trafikte olan araçlara el atmalılar biraz motosiklet bile yok daha basit şeyleri niye koymazlar bilmem

1 Beğeni

1.37 betadan çıkmak için hiçbir betaya katılma dedim ama yine de indirme yapıyor 1.36 ya geçmek için, bu neden olur? Birkaç gün önce zaten 1.36 daydım.

@Alper60 Normal birşey, dosyalar değişti sonuçta. Geri alınıyor, eski dosyalar yerine geliyor.

1 Beğeni

Sağ ol dostum geri alındığını bilmiyordum.

yeni aksesuar eklendi sanırım her iki oyun içinde

3 Beğeni

Bende halen gelmemiş word’de de yok

1 Beğeni

Her iki oyuna bende baktım bende de yok

1 Beğeni

veri tabanında mevcut

1 Beğeni

Bu evde kal ile alakalı heralde fotolar bunu gösteriyor.

Sizlere bir şey soracağım. Oyunda Adaptif Otomatik Şanzımanı ekonomik mod veya yüksek güç modu olarak değiştirdiğimde hiçbir fark olmuyor, hatta ekonomik mod Adaptif Şanzıman kapalı olduğu zamankinden daha fazla yakıt yakıyor. Sorun benim oyunda mı yoksa herkeste mi böyle?

2 Beğeni

Bende de aynı şekilde.Yüksek güç modunda daha düşük viteste gitmesi gerekirken her zaman yüksek vitese geçiyor.

1 Beğeni

Adaptive şanzıman klavyede işe yaramaz. Direksiyon seti için o seçenek. Ya da mouse ile.

1 Beğeni

Mause ile de işe yaramaz pedal kullanımındaki hassasiyete göre değişgenlik gösteriyor. Çok basarsan yüksek devir az basar düşük devir. Tuş ile gaza basanlarda değişmez yani.

1 Beğeni

hasan abinin yayını izledim ciddi ciddi 1.37 fiyasko olmuş ets için bence ats nin 1.37 betası ets 2 nin 1.37 tam sürümü gibi duruyor

2 Beğeni

Mauseda pedal goreviyo goruyo knk ayarlarda bak

Hiç o kadar kurdalamadım mauseyi de pedal yapanda ne bileyim. Bilmiyordum öyle bişey olduğunu.

1 Beğeni

İleri itince gaz pedali gibi istedigin kadar gaz veriyon araca geriye dogruda fren gucunu ayarliyon sag sol gene var tabi ama zor oluyo kullanmasi denedim alisamadim

Oyun kolu (Gamepad) de bir seçenek…

Mouse ile işe yarıyor gaz ayarı yapabiliyorsun ben öyle oynuyorum yıllardır.

Steamdb sitesinden bakabilirsiniz.