Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Ford F-Max modunu yapan arkadaşın diğer çalışması

zaten buna bile bakaraktan, ford modunun ciddiyetini anlayabiliriz :slight_smile:

8 Beğeni

@HasanOfke Hasancım çok haklısın ama bertan ve emrenin modu hazır olana kadar bu bizi biraz oyalamış olur diye düşündüm

Euro Truck Simulator 2 - Atöyle içeriği 'ne 1.6 gb güncelleme geldi. acaba içeriği hakkında bilgisi olan var mı?

atölyede abone olduğun moda güncelleme gelmiş
abone olduklarına bak

Ağalar oyundaki yük tonajlarını artırabileceğimiz bir mod var mı acaba mesela +10 ton daha fazla olması için vs gibi bir moda ihtiyacım var.

Bilgi olursa yazarsınız , yoksa şuraya o olacak bu olacak diye yazıp durmayın!

2 Beğeni

Yıllardır standart mazot alıyoruz ve artık son model araçlarda adblue için ayrı bir depo var oyunada adblue yakıt sistemi bence getirilmeli benim kullanmış olduğum ford ve man kamyonlarında bu mevcut bmc otobüsü de kullanıyorum ondada mevcut aslında istenilse bu dediğim yakıt sistemi getirilebilir mazot+adblue sizin düşünceniz nedir bu konuda

1 Beğeni

Zaten ETS 2 de adblue sistemi mevcut, sadece ayrı deposu yok. Benzinlikten mazot alındığında adblue deposuda otomatikman doluyor. Hatta adblue azaldığında Dashboard’da hata verip, aracın çekişi düşürülüyor.

4 Beğeni

Demek istediğim mazot alımı ayrı adblue alımımın ayrı ayrı olması göstergelerde bile ayrı olarak göstermesi

1 Beğeni

Arkadaşlar 1.35 sürümü çıktı, Renault Range T geldi, hemen indirin.

Tarihe bak :slight_smile:

1 Beğeni

bu millet bunu yemez :smiley:

1 Beğeni

Hadi hayırlı uğurlu olsun, muradımıza erdik sanırım :slight_smile:

Balkanlar ve Türkiye DLC’si duyuruldu!

Darısı F-Max’in başına, Tırsan’ın başına…

https://blog.scssoft.com/2019/04/balkans-and-turkey.html

İstek listenize ekleyin: Welcome to Steam

2 Beğeni

Ben 1 hafta uzaklaştırmayı uygun görüyorum sayın yetkililer :smile:

2 Beğeni

bunu alın buradan bak elimden bir kaza çıkacak bak alın diyorum bak elim ayağıma dolaştı bak alın şu çocuğu sdfsdfsdfsfsdfds

4 Beğeni

Ban is coming :))

2 Beğeni

Bu şaka değil, SCS efendi atmış olduğum fotoyu beğendi :slight_smile:
https://twitter.com/refburak/status/1112661289254428672
As as as

8 Beğeni

Ya bu aralar rahattım ne diye icat çıkartıyorsun başıma…

1 Beğeni
3 Beğeni

-ETS 2 ve ATS için 1.35’in kapalı beta testleri başlamış. Açık betayı 1 ay sonra başlatmayı planlıyorlarmış. Önümüzdeki haftalarda özellikler tanıtılacakmış. Yani bu blog yazısında hiçbir şey ortaya çıkmadı.
Şaka değil sadece böyle bir kutlama yapmak istemişler.

9 Beğeni

Otomatik pilot olayı güzelmiş :smiley:

2 Beğeni