Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Oto pilot olayı 1 nisan şakası olabilir mi acaba? :smiley:

3 Beğeni

acaba “şerit takipli” mercedes mi geliyor? yanlış hatırlamıyorsam mercedes güncellenecekti.

7 Beğeni

ilk defa gördüğüm ai araç

4 Beğeni

1.33 ile gelmişti.

1 Beğeni

O değil de ben sarıdan önce yeşil yanıp sönmesini Baltık DLC’sine has sanıyorum oysa başka ülkelere de gelmiş bu özellik. :smiley: Ancak fark etmemem normal, 2 ay Baltık dışına çıkmamıştım :joy:

1 Beğeni

Evet bende farkettim Going East Bölgesi’nde filan.

Nereye paylaşacağımı bilemedim scania’dan ziyarete gelmişler belki yakında güzel haberler gelebilir bilinmez sebebi ziyareti vardır muhakkak

3 Beğeni

1.35’de Hamburg Limanı’da açılsa güzel olur, orada Airbus Fabrikası filan da var, oradaki güzel köprüdende geçeriz, 1.35’de olmasa da daha sonra açarlar orayı bence.

2 Beğeni

SCS Facebook Sayfasından yeni gönderi var…

Paylaşıma ulaşmak için: Redirecting...

4 Beğeni

ETS2 ve ATS’ye sesli navigasyonmu geliyor acaba?

3 Beğeni

boşuna gelmezler ve boşuna paylaşmazlar

2 Beğeni

Fikirlerin bizim için önemli düşüncelerini alabilirmiyiz sayın Öfke :smile:

Yarın bir blog daha bekliyorum açıkçası yeni dorselerle ilgili, SCS bir çılgınlık yaparmı ki bu hafta 4 blog?

1 Beğeni

Seslendirme yapabilecekleri alanlar sınırlı olduğundan birçok kişi yorumlarda sesli GPS özelliğini belirtmiş. Mümkün yani oyunda hikaye yok dış sesin kullanılabileceği alan çok sınırlı biliyorsunuz. :slight_smile: ETS2 ve ATS’de yeni güncellemeler harbi harbi güzel şeyler getirecek belli. Profesyonel kişiler boşuna gelmez onlar da boşuna paylaşmaz doğal olarak… Farklı kişilerle işbirlikleri de güzel. Sesli navigasyon olursa dil ne olur? İngiliççe :smiley: bütün dilleri seslendirtmiş olmasınlar sonuçta metni o ağızla okuyabilirler sdfsdfdsf :smiley: dsfsdf

6 Beğeni

Bu bile bir başlangıç, ses dosyaları olduğu sürece modlarla farklı dillere elbette çevrilebilir.

1 Beğeni

Karadeniz şiveli GPSleri bekliyorum :smile:

2 Beğeni

Rammus’a yaptırsınlar. :joy::joy:

1 Beğeni

https://blog.scssoft.com/2019/04/important-notice.html

Yeni bir blog yazısı yayınlandı ama bu sefer bilgilendirme ve uyarı amaçlı bir yazı. Mod yapımcılarını ilgilendiren ve WOTR etkinliklerden kazınılan envanterlerin MOD versiyonlarının yasaklandığını bildirgesi.

2 Beğeni

SCS Software's blog: Trailer News Part 2: Euro Truck Simulator 2 yeni blog yayınlandı

1 Beğeni