Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
türkçe
tır
taşımacılık
sürüş

Kım ben mı?

sen değil başka bir arkadaşta da var

Bende de pembelik var ama çok öyle gözümü rahatsız edecek kadar çok olmadığı için aldırış etmiyorum.

ya benimde gözümü rahatsız etmiyor ama sebebini merak ediyorum arkadaşta soruyor da ona da sebebini söylemek için sordum

Bende krom olan yerler pembe ya da yeşil olarak parlıyordu geçen. Direksiyondaki ayrıntılar, tekerlekler vs. pek üzerinde durmadım güldüm geçtim. (Grafik modu kullanmıyorum ve grafik ayarlarım yüksekte.)

Yayın başladı millet izlemek isteyen twitch’e gelsin…

Onların ınternetıne yetısemıyorum malesef 360p secenegı yok

Şöyle yayını bırakayımda nerden ulaşacağını bilmeyenler izleyebilsin.

millet dx 11 i bırakıyor bunlar dx 11 e geçecek :frowning: dx12 vulkan apiler çıktı ya

Bunu ilk dediklerinde yanılmıyorsam 2016’ydı.

Yayın özeti maddeleri redditte paylaşılır eve yeni geldim yarından itibaren aktarırız :slight_smile: dx11 ve diğer olaylar beklendiği gibi 2019dan itibaren

SCS’den Carthoo’nun bu sene paylaştığı son Teaser’i. Sardinya gibi gözüküyor.

Eğer İtalya için güncelleme ile gelirse offf :slight_smile: yoksa bitmez ama bu işaret Balkanlara gerçekten geldiklerini gösteriyor Portekiz-İspanya olmadığını belirtmiş zaten

Ford F-Max için Scs Ford ile iletişime geçmiş!

Yayındamı dediler yayında dedilerse çok güzel haber ford truck yenilikçi bir firma hiç zorluk çıkarmazlar çabucak görebiliriz oyunda : )

Böyle bi olay gerçekleşirse gurur verir cidden … Ford üstüne para bile verebilir onlar için büyük reklam olur :slight_smile:

Schwarzmüller Fragman Paketi o Krone Paketi benzer şekilde çalışır, böylece güncellenecektir.

Sonunda şu guncellemeyi sabırsızlıkla beklıyorum …

Bu akşam yine canlı yayın var.

SiSL ile hafta sonu Cumartesi veya Pazar akşamı hem bunların yer aldığı hem de genel bir yıl sonu değerlendirmesi yayını olacak. Bu akşam paylaşılacak bilgileri bir görelim önce :slight_smile: