Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Almanya’ya yaptıkları gibi zamanla orası da güncellenecek. SCS bizzat açıkladı. Ana harita baştan sonra sonrasında eskiyen harita dlclerini yenileyeceklerini dile getirdiler.

3 Beğeni

sadece yolları ve kavşakları değiştiriyorlar eski tip şehirler hala var almanyada o şehirleride baltık, italya ve fransadaki şehirler gibi yapmaları lazım. hayır yapıyoken hepsini yap aynı anda sonra uğraşmazsın

Ücretsiz yapılan bir şey olduğu için İtalya baltic kalitesini beklemeye gerek yok sadece şehir içi değişiyor biraz aman aman bir şeyler yok fazla

Aynı kalitede olursa adamlar harita dlc lerini satamaz aç kalırlar maazallah :smiley:

Harita yenileme konusunda pek acele etmiyorlar gibime geliyor çoğu kişi 1.33 sürümünde almanyanın 2. partını, yani tamamının yenilenmesini bekliyordu ama olmadı.

1 Beğeni

Ne bilim yapılınca tam yapılsın bari o yüzden dedim yeni eski karışık hoş olmuyo bana göre kişisel tabiki

Size katılıyorum en azından bir iki şirket modellerini değiştirmeleri lazım

World Of Trucks sitesi bakıma alındı sanırım yeni yıl etkinliği başlatılacak :smiley:

1 Beğeni

sözleşmeli işler iyi güzelde 90 la gitmek bir süre sonra beni sıkıyor. bari 120 ya da 110 olsun

ben esas kişisel dorseyle harıci sözleşme almak istiyorum

3 Beğeni

bak doğru o da olmuyor ya keşke dediğin gibi olsa ama o zamanda hız sınırı yine 150 olur sanırım

Site açıldı hiçbir şey yok.

Gerçekte TIR 110 120 km hızla giderse sonu facia olur

4 Beğeni

sıkılan varsa serbest çalışacak bir zamanlar tırın modeli markasına göre 180 e kadar gidenler vardı :slight_smile:

Alman otobanlarında hız yapan tırlara bir şey olmuyor :slight_smile:

Arkadaşlar tırın 120 gitmesi size niye dokunuyor isteyen o hızda gider isteyen 90 a sabitler öyle gider 120 ile giden riski alır 90 la giden yavaş ve güvenli şekilde teslim eder.

Yerine ve trafiğe göre basılır ama risk almış oluyorsun

Etkinlik gelecek’te ben kendi ŞAHSİ perdeli dorsemle iş yapmak istiyorum. Bir yaptığınıda tam yap #DANDİK SCS

2 Beğeni

Çok değil Haziran ayında bunları söylüyorlardı.

3 Beğeni

2018in sonuna geldik sayılır. Umarım ıstedikleri hedefe ulaşmışlardır.(şanal şirket ve mp den bahsediyorum) ve umarım bu yılbaşı etkinliğinden sonra heyecan verici birşeyler tanıtırlar.

Oyuncuların en çok beklediği şeylerden biri bence Directx 11. Hemen ardından yeni ses motoru,tamamlanmış düzgün fizikler. Ha birde eski tırların rework edilmesi var. Liste yazdıkça uzuyor. Çalışan sayılarını da baya arttırdılar 2019 un sonuna kadar bunların hepsi tamamlanırsa çok iyi olacaktır.

2 Beğeni