Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
türkçe
tır
taşımacılık
sürüş

Bide buğün bişey oldu İngiltere Avrupa Birliğinden ayrılmış. AB den ayrılmış oyunda bi sıkıntı yaşanırmı ne bilyim kalkar filan.

avrupa kıtasından ayrılmadıgına göre problem yok :slight_smile: hem ne diye kalksın… boşa yoruyon bizi şu an…

ozaman cevaplamıya bilirsin ? niye boşu boşuna cevap veriyorsun

Bir şey daha sorucam normalde insanın görüş acısına göre nasıl ayarlarım bunu sizin canlı yayındaki pov ayarını yaptım sıkıntı aynları göremiyorum zor oluyor :smiley:

Herkes kendi kafasına göre uygun olanı yapar , aynalar gözükür gözükmez … AAyarla keyfine göre …

Yok gerçekte nasıl yani canlı yayındaki dedikleri gibi mi

Araçtan araca göre değişir , ama genel olarak gerçekte aynaları kafanı çevirince görürsün o yüzden gerçekçi oynamak isteyenler öyle tercih ediyorlar.

55 derecede göremiyorsun cevirsede 8 bastığım zaman görünmüyor 9 bastığım yani tam daire yarım daire görüyorum

Koltuğu en arkaya yasla, fov ayarını 60’a getirirsen , sağa bak ve sola bak tuşları ile rahatlıkla aynalar gözüküyor. Müsait vakitte oyuna girdiğimde ayarlarımı atarım sana…

Güzel bir gift paylaşmışlar.

Aile büyük ama onlar yeter be size SCS :smiley:

8 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Euro Truck Simulator 2 - 1.33 Güncellemesi

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Euro Truck Simulator 2 - 1.33 Güncellemesi

Güzel işler çıkardıkları aşikar. Bazı konularda geriden gelmeleri veya yavaştan almaları normaldir çünkü çok çok büyük bir firma değiller ve piyasada onlarla yarışacak başka bir firma yok.

Güzel iş göreceli bir kavram sana göre öyledir bana göre değildir.

beyler ben 1.33 betadaydım hıcbır guncellemeye katılma dedım 742 mb guncelleme yapıyodu sonra 649 a geldı 742 ye kadar dolucaktı 649 a kadar doldu guncelleme bıttı sonra tekrar başladı 1.1 gb dıyo napıcam ben hayır ınternette 50-50 kb ıle ılerlıyo beklenmez zaten

Oyun surumunu degistirmek yuklemeyi kaldirip baska birini yuklemekten ibaret, yani beklemek zorundasin.

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

İnşallah böyle bir paket daha çıkar.

Beyond the baltic sea’den sonra artık en uzun rota Palermo-Bergen değil, Palermo-Pori olacak.

İspanya ve Portekiz’de eklenince bu sefer En uzun Portekiz ile Finlandiya arası olur herhalde.