Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
türkçe
tır
taşımacılık
sürüş

SCS api eğğ :joy:

Schwarzmüller’in kişisel dorseye gelmesiyle ilgili Scs Software’den Max dün birisinin sorusuna cevap vermiş: Hayır, lisans problemi değil. Personel problemi var. Ama bizim yapılacaklar listemizde. Personel nasıl yetmiyor cidden anlam veremedim.

Arkadaş sanırsın DICE ayarında bir firma. Her yıl HD AAA oyun yapıyorlar ya, personelleri eksik. Basit bir DLC’yi kişisel olarak satın alacak şekilde ayarlamak ne kadar zor, ne kadar eleman gerektirebilir ki?

Bir de geçen en iyi geliştirici katagorisinde oy mu istiyorlardı hahahah :joy:

Ben ATS için makine olayında oy kullandım ama yok diğerlerine vermem.

Personel falan eksik değildir ya zannetmiyorum. Scs bizimle alay ediyor. O kadar zor bir iş değil, en azından bir tane elamana verselerdi o işi 3 ayda yapardı.

Popüler olunca burnu havalarda gezen ünlülerle aynı belirtileri gösteriyor SCS.

Pavel hocam oyuna şöyle Kristo abimizin gittiği dağlık ve dar yollardan istiyoruz.

Mod var mod var mod var mod var mod var

NEDEN UĞRAŞSINLAR Kİ??? :d İKİKİKİ DUYAVLAMİİİİİİ SDFSDF

BAYDI BALTIK BENİ

Farkettim :confused:

İlk video da bile belli oluyor zaten

Bakalım Baltık geliyor aceba sonra ne olacak ???

Vee daha önce görmediğimiz kadar büyük olacaksa kesinlikle Rusya geliyor!

Buna nereden emin olabiliryorsun aceba?? :thinking: Daha ortada kesin bilgi yok belki balkanlar gelecek?

En büyük harita eklentisi olacak. Balkanlar toplamı Rusya etmiyor. Ki Rusya gelmeli de.

En iyisi daha hiç bir haber yokken erken konuşmayalım.

Cevap yazmasan iyi olur konu spama kayar yoksa. Zaten yaklaşınca ne zaman çıkcak diye yeterince spam’a gidiyor konu :joy:

SCS Türkiyeyi ziyaret etse, bütün binaları, trafikte dolaşan araçları, doğasal iklimini, herşeyin fotoğrafını alması gerekir, Türkiyeyi oyuna eklemesi için. Türk plakalar da dahil.

Street view bunun için var. Zaten street view ile geziyorlar. Sıfır masraf

SCS’den Türkçe twit. :tr:

As bayrağı as as :smiley: :tr: