Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
türkçe
tır
taşımacılık
sürüş

Ets 2 için soruyorsanız sadece reshade kullanıyordum onuda 1 hafta önce kaldırdım.

Arkadaşlar şoförlere araç verdiğimiz gibi dorsede verebiliyormuyuz . Çekicide olduğu gibi illa sen bu dorseyi kullan deme şansımız var mı :smile:

@Byozgatli O kararma reshade’den dolayı oluyor tamamen kaldırdığınıza eminmisiniz ? Eğer kaldırdıysanız tekrar kurun birde öyle grafik ayarlarını değiştirmeye çalışın.

İstediğin şöföre istesiğin dorseyi veremiyorsun hocam. Sen alıyorsun garaja koyuyorsun. Ordan ihtiyacı olan şöför alıyor gidiyor.

71 bin görüntülemeyi geçtik. Yıl sonunda 100 bin olur mu? :wink:

Kaç aylıkki 71 bin olmuş

29 Ağustos 2017 tarihinden beri…

Oo bayağa olmuş ha genede ama bence 2 ay icinde 100 bin olmaz ya tahminen

bugün öğlenden sonra toplantı yapmışlar

Hangi konuları konuştular acaba!

Range T’yi soranları kovuyorlarmış :stuck_out_tongue: :joy:

Ya bir şey sormak istiyorum bu world of trucks’ta editörler fotoğrafları neye göre seçiyor?

Mesela şu fotoğrafta özel olan şey ne? Adam kornayı nereye takacağını bilmiyor, manzara falan da yok. Gerçekten anlamak güç. Geneli iyi oluyor aslında tabii ama arada böyleleri de çıkıyor. Ayrıca altında yazılan yorumlara da anlam veremedim. Ben kendi ekran görüntülerime böyle yorumlar gelince seviniyordum ama adamlar zaten her şeyin altına aynı yorumu yapıyorlarmış. İlginç gerçekten.

Selçuk abi döndüğünde söylemişti yeni alanların açılacağını baya baya büyütmüşler artık büyük firmalar gibi duruyor.

hayırlısı olsun büyük alan=daha fazla çalışan demek ortamı konforlu yapmak daha fazla insanı çekebilir

Gelcektekı projelerle ılgılı toplantı yapmıslar umarım su mevsım olayı gelır

Scs türkiyede ofis açsın maaşsız yemeksiz orda çalışmaya gönüllüyüm :smiley:

Yeni bir blog yazısı paylaşıldı.

Km şart kaldırıldı çünkü ilerlemiyor birazdan tekrar haber yazıcam ve video çekebilirim.

Yaw hasan usta bişeyi bi türlü anlamadım gitti ya 10 farklı ülkeden sadece almanya şartı varya e zaten oyunda 10-12 ülke var aynı ülkeden gene almanaya taşıdığımda neden saymıyor hadi diyelim sen yazdın yukarda ama aynısını yaptim zaten bi atıyorum italyadan sadece bir şehrinden almanyaya sayıyor e daha nasıl kaktkım olucak wot etkinliğine anlamadım valla ya diyelim 12 ülke var e 12 ülkeden aldığım zaman bitti da…
Daha nasıl yapıcak millet

millet fingir fingir kişisel dorse ile geziyor sen kişisel dorseye wotr yükü uyarlamazsan çoğu zaten hediyeler birşeye yaradığı yok diye çekmez eventi bitirende 10 yükden sonra devam eder kişisel dorse ile benim gibi wotr yükü çekenler zaten azınlıkta