Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Km şart kaldırıldı çünkü ilerlemiyor birazdan tekrar haber yazıcam ve video çekebilirim.

Yaw hasan usta bişeyi bi türlü anlamadım gitti ya 10 farklı ülkeden sadece almanya şartı varya e zaten oyunda 10-12 ülke var aynı ülkeden gene almanaya taşıdığımda neden saymıyor hadi diyelim sen yazdın yukarda ama aynısını yaptim zaten bi atıyorum italyadan sadece bir şehrinden almanyaya sayıyor e daha nasıl kaktkım olucak wot etkinliğine anlamadım valla ya diyelim 12 ülke var e 12 ülkeden aldığım zaman bitti da…
Daha nasıl yapıcak millet

millet fingir fingir kişisel dorse ile geziyor sen kişisel dorseye wotr yükü uyarlamazsan çoğu zaten hediyeler birşeye yaradığı yok diye çekmez eventi bitirende 10 yükden sonra devam eder kişisel dorse ile benim gibi wotr yükü çekenler zaten azınlıkta

3 Beğeni

Haber burada birazdan videoya başlıyorum

dikkatle okuyun ve sonra bir daha aynı şeyleri sormayın :slight_smile:

3 Beğeni

Bu göre 2 ay sürer galiba :smiley:

@Eyd53K01 Kişisel görevin için 10 farklı ülkeden Almanya’ya veya Almanya’dan 10 farklı ülkeye teslimat yapacaksın. Mesafenin minimum 300 km olması şartı ile. Bak burada farklı ülke kavramı var. Kişisel görevin bitti mi bu sefer topluluk hedefi için yardım edeceksin. Burada yük aldığın veya teslim ettiğin ülkenin sürekli farklı olmasına gerek yok. Ülkenin biri Almanya olsun yeter. Gerisi önemli değil. Örneğin İtalya’dan Almanya’ya 100 kez teslimat yap sayar. Anlamışsındır umarım…

1 Beğeni

https://twitter.com/cartwrightgr/status/1053252251656077312?s=21
Anlaştılar galiba :slight_smile: hayırlı olsun.

1 Beğeni

Şimdi ben 10 teslimatı yaptım. Hediyemi aldim. 50 bilmem kaç tonsa onu yapmasam ark plani verirler mi.

birlikte çekildikleri fotoda dorse tek dingil gözüküğyor galiba tandem yolda :smiley:

50b ton global hedef , tabiki bitmediği sürece alamayacağız!

neden okumadın?

Okudum görevimi yaptım bitirdim. İkinci hediye için tekrar görev yapmam gerekiyormu onu demek istedim.

Böyle bir görsel hazırladım. Çıkmış ve çıkması muhtemel DLC bölgeleri

10 Beğeni

Bu resmı paylasabılırmıyım?
Bu arada guneydekı pembeyle sarı bolge bırlesık gelır bence☺

SCS Software röportajlarda hedeflerinin tüm avrupayı oyuna aktarmak olduğunu zaten belirtiyor. Demem o ki; çıkması muhtemel demene gerek yok :slight_smile:

Kendi yaptığından da şüpheliyim sanki Baltık DLC si çıkacağı haberi sırasında aynı haritayı görmüştüm hatta oklarla falan yapmışlardı geleceği sıraya göre ama neyse :joy: Kesin olmadığı için muhtemel yazmış Bakarsın SCS böyle işin ta… der salar ETS yi belli olmaz o işler

Niye hevesini kırayım, kendince yapmış bir çalışma… :smiley:
Ama gerçekte o…

2 Beğeni

Yorumlar için teşekkür ederim. Görseli kendim yaptığıma dair PS görüntüsünü mesajın en sonuna koyuyorum.

@samet_Candan
Paylaştım istediğin gibi paylaşabilirsin.

@Baby
Yorum için teşekkürler. Tüm avrupayı kapsıyacağını biliyorum ama çıkması muhtemel derken bölge bölge ayırdığım kısımlardan bahsetmek istedim :slight_smile:
2.Mesajın: Ben kendimce böyle bir çalışma yaptım, bir amaç peşinde falanda koşmadım keyfiydi zaten. Yapmışkende paylaşmak istedim.

@Kamsci
Elbetteki görsel Baltık DLC sinde paylaşılan görsel. Üzerindeki renk tonunu bir kademe daha açtım ve geri kalan kısımları kendim yaptım. Gelecek dlc sırasını listeledikleri bir harita görmedim. Eğer öyle birşey varsa gerçekten merak ettim paylaşabilirsin.

3 Beğeni

Ben Türkiye’nin geleceğini sanmıyorum hocam. İnşallah gelir ama sanmıyorum.

1 Beğeni

Trucksim map 1.32 indirdim. Aktif ettim. Ana menude harita oynanış klavye falan girebiliyorum fakat sür dedikden sonra yükleme çubuğu en sona gelince oyundan atıyor. Nedir hatasi promods var diger save de yeni save açıp öylede denemeye çalıştım yime aynı bilen varmi hatası ne yada kurulum yaparken siralama falan ne olmalı