Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Bence de uzatmaya gerek yok bazı yerlerde sıkıntı çıkartabilir hala eski teknoloji kullanılıyor ama değiştiğini görüyoruz. Sistemsel sıkıntılar varsa zorlayabilir kimisinde düşük sistemde bile sıkıntı çıkarmaz. Ne sistemler kurup saçma sapan bir sorun yüzünden oynamayanlar vardı. ETS 2 veya ATS’de gördüğümüz hiçbir şey güncel teknolojileri zorlayacak şeylr değil. Yok Baltık’ta o köprü varmış zorlarmış alakası yok. Hiç efekt yok oyunda yav toz duman çamur bir sürü animasyon vs. bunlar yok boş boş sürüyoruz.

6 Beğeni

Arkadaşlar oyuna girerken bugün böyle bi hata vermeye başladı.Oyun açılıyor fakat ekran resimde gördüğünüz gibi aşırı koyu, oyuna girip grafik ayalarını değiştimeye çalıştığımda sürekli oyundan atıyor ve o hatayı tekrar veriyor.
Oyunu sildim baştan yükledim yeni profil,sıfır mod vs… farketmedi yine devam ediyor.
Ayrıca diğer steam oyunlarında veya başka oyunlarda herhangi bi grafik hatası yok.
Konu hakkında fikri olan var mı ? (Herşey güncel)

1 Beğeni

Son zamanlarda harici 3. yazılım uygulama kullandınız mı?

Ets 2 için soruyorsanız sadece reshade kullanıyordum onuda 1 hafta önce kaldırdım.

Arkadaşlar şoförlere araç verdiğimiz gibi dorsede verebiliyormuyuz . Çekicide olduğu gibi illa sen bu dorseyi kullan deme şansımız var mı :smile:

@Byozgatli O kararma reshade’den dolayı oluyor tamamen kaldırdığınıza eminmisiniz ? Eğer kaldırdıysanız tekrar kurun birde öyle grafik ayarlarını değiştirmeye çalışın.

1 Beğeni

İstediğin şöföre istesiğin dorseyi veremiyorsun hocam. Sen alıyorsun garaja koyuyorsun. Ordan ihtiyacı olan şöför alıyor gidiyor.

1 Beğeni

71 bin görüntülemeyi geçtik. Yıl sonunda 100 bin olur mu? :wink:

1 Beğeni

Kaç aylıkki 71 bin olmuş

1 Beğeni

29 Ağustos 2017 tarihinden beri…

1 Beğeni

Oo bayağa olmuş ha genede ama bence 2 ay icinde 100 bin olmaz ya tahminen

1 Beğeni

bugün öğlenden sonra toplantı yapmışlar

4 Beğeni

Hangi konuları konuştular acaba!

Range T’yi soranları kovuyorlarmış :stuck_out_tongue: :joy:

4 Beğeni

Ya bir şey sormak istiyorum bu world of trucks’ta editörler fotoğrafları neye göre seçiyor?

Mesela şu fotoğrafta özel olan şey ne? Adam kornayı nereye takacağını bilmiyor, manzara falan da yok. Gerçekten anlamak güç. Geneli iyi oluyor aslında tabii ama arada böyleleri de çıkıyor. Ayrıca altında yazılan yorumlara da anlam veremedim. Ben kendi ekran görüntülerime böyle yorumlar gelince seviniyordum ama adamlar zaten her şeyin altına aynı yorumu yapıyorlarmış. İlginç gerçekten.

2 Beğeni

4 Beğeni

Selçuk abi döndüğünde söylemişti yeni alanların açılacağını baya baya büyütmüşler artık büyük firmalar gibi duruyor.

hayırlısı olsun büyük alan=daha fazla çalışan demek ortamı konforlu yapmak daha fazla insanı çekebilir

6 Beğeni

Gelcektekı projelerle ılgılı toplantı yapmıslar umarım su mevsım olayı gelır

2 Beğeni

Scs türkiyede ofis açsın maaşsız yemeksiz orda çalışmaya gönüllüyüm :smiley:

1 Beğeni

Yeni bir blog yazısı paylaşıldı.