Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Valla gećen seferki konvoyda oldu birşeyler en son birisini yan yatırdım.

@HasanOfke abi sen eaa brazil mapta oynamistin deilmi? amazon ormanlari haritanin nereseinde onu soracaktim haritanin en degisik yollarina baktim kabaca ama hic bulamadim videosunuda gormedim tek care sen kaldinda :smiley:

brezilya haritasında yeni sürümü daha oynamadım bu akşam oynamam promodsa dalıcam yeter :smiley:

2 Beğeni

Volvo mu Scania mı alıyım beyler ?

o sana kalmış bışey akrdeş hangısı gözune guzel gelıyosa onu al bana sorarsan volvo al…
ek ozellıkı zaten yok

aga volvoda spoeiler yok ilk kabininde gerçekte var ama satarken normalde var çoğu aracta

kardeş o zman sorma da ıstedıgını al bana sorarsan volvo ama gene ozellık arama bence sonucta pek detaylı oyun deıl al tırı bas gıtsın:joy::joy:

1 Beğeni

@HasanOfke abi yayın başlıyor dimi?
twitch açık bekliyorum hazırdada ondan sordum

@HasanOfke abi yayın noldu?

Yayın yok mu?

var var başlamak üzre en fazla 15dksi var

Ok o zaman

Iskandınavya o cıvarda olması lazım

aga ne zaman indirime düşücek ats alcam

yayın ne zaman link atsanıza

İki hafta yine yasaklandın sürekli tekrar eden gereskiz, spam mesajlardan bıktık. Anlayış göstermiyorsun, çabalamıyorsun.

4 Beğeni

Arkadaslar bu modellere nerden bakıyoruz hanıı yenı eklenen harıtalar vs. Ile ılgılı?

Haklısın Hasan abi. Sabırlı olmayı bilmeyen, kendisi kaşınmış demektir.

Sanırım yayınlanan ve planlanan DLC’ler ve diğer içeriklerle ilgili olan listeyi kastediyorsunuz. Steamdb sitesinden herhangi bir oyunun sayfasına gittikten sonra sol kısımda depots’a girerseniz listeye ulaşabilirsiniz. Örnek:

https://steamdb.info/app/227300/depots/

2 Beğeni

arkadaşlar oyunda ki 24 saat yani bir gün reel de kaç saate tekabül ediyor…

2 Beğeni