Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Hadi ETS2 zamanı oynamak için güzel bir etkinlik daha

300 km demiş yaw uğraşıcaz baya.
@Burak34 kurucuyu rahatsız etmek istemedim. Müdürüm sensin bunu trukcbook dan yapsak olur mu

2 Beğeni

Evet oluyor. Ben ilk ordan denedim oldu.

3 Beğeni

byler farklı sehırrlerden almanyanın aynı sehrıne tasısak sayılırmı

Farklı ülkelerden Almanya’nın herhangi bir şehrine taşıman yeterli. Aynı yere iki kere iş yapman kabul olur mu bilemem. Bir kere Berlin’e iş yaptıktan sonra ikinci kez Berlin’e götürürsek kabul eder mi bilmiyorum.

Bununla ilgili bir şey yazmıyor. Yani kabul etmesi lazım.

1 Beğeni

Kesinlikle hocam. Bu konuda bence en iyi bilgiyi @HasanOfke abi verir. Bu akşam yetişirse bir video paylaşacaktı. Onda gerekli açıklamaları yapar.

Konuda aynı şehirlere olduğunu yazdım.

1 Beğeni

yapay zeka çok garip world dan iş alıyorum 90 la gidiyorum yapay zeka çok saçmalıyor. şBM şirketden yük alıyorum 100 geçmemek için 95 le gidiyorum yapay zeka akıllı oluyor. nasıl ayarladıysa scs artık

1 Beğeni

trucksbook sadece kayıt defterı yanı ıstedıgınız etkınlıgı harıta modunu her seyı kullanabılırısınız hıc bır sıkıntı yok

3 Beğeni

Bide Türceksini yazsan ne güzel olurdu

Röportaj yapmış, ilber adası yani ispanya dlc si diyebileceğimiz kısım ve renault aracına ait bilgiler bulabileceksiniz diyor. Renault hakında yine aynı şeyleri duyarız ama ispanya kulağa hoş geliyor bakalım neler öğreneceğiz.

1 Beğeni

Portekiz’i unutmaz isek. Ve Ilber Adası değil yarımadası, lütfen.

Yalnız adam Schmitz için çalışıyor. İzliyorum akşama bir özetini geçerim.

1 Beğeni

Baltık’tan sonra başka bir bölgenin paketi çıkacak. WoTR’te sosyal özellikler kazandırmak istiyorlar. Portekiz İspanya önümüzdeki yıl değil ondan sonra olacak. Zaten araştırıyorlarmış. ATS ve ETS 2 için birden fazla DLC ön hazırlık aşamasındaymış. Range T için de aynı şeyleri söyledi şimdi videonun tamamını çevirtebilirim bakalım.

4 Beğeni

Renault T Range DLC olarak mı gelecek yoksa güncelleme ile mi gelecek?

Bütün araçlar ets2ye güncelleme olarak geldi

2 Beğeni

geleneği bozmasınlar da ben ondan korkuyorum :smiley: tamam haritalar dlc olarak geliyor eyvallah da sonradan gelecek araçlar dlc olarak gelmesin diye sordum

Arkadaşlar konu dışı ama tır oyunlarla ile değil sene 2005 üstü senelerde otomobil oyununda e5 gibi tarzi otobanda cok trafik olan bi oyun vardi çarptığı zaman hasar alıyor gocuyor falan driver olan degil ondan eskisi