Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
türkçe
tır
taşımacılık
sürüş

seçtikleri isimden de belli zaten sadece türkiyedeki beyaz axor kullanıcılarını hedefliyorlar bence.

XF varken CF
FH varken FM
Actros varken Axor
gelmez :smiley:

Zaten çeşitlilik açısından gelmesini istiyorum. Yoksa XF yerine gelsin demiyorum mesela. Ama gerçek hayatta XF ile CF’nin aynı yerde çalıştığını görünce neden olmasın ki diyorum. Hem gerçekçilik açısından da güzel olurdu. Aslında memlekete gidince bir araştırayım belki mod olarak vardır. :smiley:

Kullanım alanı olarak farklılık gösterdiklerini düşünüyorum. Nasıl hep Axorlar hafriyatta, Actroslar transportta vs. kullanılıyorsa o yüzdendir. Modlar mevcut fakat eski kasalar için var. :slight_smile:

Modelleme kalitesi en azından SCS’nin eski modellemelerine yakınsa ve modifiye seçenekleri (Motor şanzıman v.b) yeterliyse oynarım valla. :smiley:

beyler oyuna gelmek ıstedıgmız ozellıkler ınereye yazıyoduk scs nın bı sayfası vardı

https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=5

sayfada turkce yazsak olur dımı

İngilizceye çevirebilirim istersen

TR haritasında çok boşluklar vardı bende üzerinden çizdim. istanbuldan sinopa kadar oralarda yol var. haritayı uzaktan baktıgı zaman eksik hissediyorum. bunu YKS ekibine nasıl iletebilirim.

bende böyle bişey yaptım aralarda çok boşluk var kısaları kestirmeli zorlu yollar düşünelim.

pembe olan bursadan körfeze osman gazi köprüsü yapsalar fena olmaz

YKS ekibide scs gibi ufak ufak yol güncelleme getirseler güzel olcak.

YKS ekibe ileteceğim iletişim varsa bana bildirir misin?

Yolu boşver ısparta nerede :smiley:

YKS Team harıta bıraktı

Bıraktı bırakmasına da böyle direk birakma değilde yeni yol ekleyerek boş olan yollari ekleme yapsalar

tavsiye almazlar ki ya da önerileri boşu boşuna kendine sövdürtme :smiley: ahahahahah

Kardeş sen buna şükret adamlar kaç senede çıkardılar bu haritayı emeklerine sağlık iyi harita belki yeni bir güncelle ile daha iyi olur ama adamlar bıkmıştır zor gelir güncelleme

Merhaba sizlere bir sorum olucak ben ets 2 nin tüm başarımlarını yapmaya çalışıyorum bir tek başarım kaldı ne olduğunu pek anlamadım açıklama kısmında Mevcut haritadaki bütün büyük boy yük güzergâhlarında teslimat tamamlayın yazıyor bu başarımı yapan oldumu tam olarak napmam gerekiyor. Yapan biri yardımcı olursa eğer çok sevinirim :slight_smile:

Daha derin araştırma ile buldum benim gibi bu başarımlarla uğraşanlar varsa https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1425875950 Burdan bakarak yapılabilir

Lisanslama uzmanı Miroslav Zubina, Londra’daki marka lisanslama fuarına gitmiş. Umarız faydalı olur. Sadece çekici lisansı olarak bakmayalım dorse de başka işbirlikleri olabilir.

hangi araç için acaba

Geçerlerde bir etkinlikte çekici dorselerinin resimlerini patlaşmışlardı lowbed felan güzel görünüyordu dorse ve çekici olaraktan bakmak gerekir her şey beklenebilir

Haritayı bıraktılar maalesef ama keşke Türkiye’yi tamamı olsaydı ve büyük şehirlerde biraz ayrıntılı olsa süper olurdu ama maalesef