Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

hangi araç için acaba

Geçerlerde bir etkinlikte çekici dorselerinin resimlerini patlaşmışlardı lowbed felan güzel görünüyordu dorse ve çekici olaraktan bakmak gerekir her şey beklenebilir

1 Beğeni

Haritayı bıraktılar maalesef ama keşke Türkiye’yi tamamı olsaydı ve büyük şehirlerde biraz ayrıntılı olsa süper olurdu ama maalesef

Çok gezen SCS yine önemli işler peşinde :smiley:
https://twitter.com/SCSsoftware/status/1049990024933101570

Cartwright isimli dorse üreticisi ile anlaşmışlar belli fotoğraf çekmeye gitmişler :slight_smile: İngiliz bir marka…

https://twitter.com/cartwrightGr

5 Beğeni

Bakalım bu dorseler gelecekmi eğer gelirse çok güzel olacak. Çok farklı dorseleri var.
resim resim

7 Beğeni

umarım krone kadar uzun sürmez

1 Beğeni

SCANIALARDA s mı yoksa r mı daha fazla yakıyor

Britanya da kullanılan dorseler genelde bu şekilde yüksek / iki katlı. Bir ihtimal Britanya dlc si falan gelirse eğer oralarda kullanılabilir. Onu düşünerekten böyle birşeye başlamış olabilirler. Bir başka ihtimal ise hali hazırda dorseleri yenileme yoluna girdiklerini biliyoruz. Bu doğrultuda çeşitliliği arttırmak için bu tarz dorseler ekleyebilirler.

3 Beğeni

Bence Almanya dan sonra İngiltere düzenlemeye girecek ve bu dorseler de o zaman gün yüzüne çıkacak.

3 Beğeni

Scs çalışıyor umarım kısa zamanda ses motoru değişir cam açma özelliği mevsimler ve kirlenme gelir

İki modelin tek farkı kabin yüksekliği. Onun dışında donanımı ve motorları aynı.

SCS Bu oyuna daha fazla lisanslı dorse getirme peşinde galiba. Schwarzmüller 1, Krone 2. Cartwright galiba 3. Lisanslı Treyler DLC olabilir.

beyler bbu steamden nasıl ets ıçın kart dusurcem yardımcı olbılecek varmıdır bruda bı turlu kart dusuremıyorum
2.soruda kart dusurme hakkınız kalmadı ne demektır neden sebep oluyor bu

Her oyun için belli sayıda kart düşürebilirsin, yani ETS2 için kart düşürmüşsün. Basla kart sahibi olmak istersen para ile satın almalısın.

Kişisel dorse geldi güzelde kendi dorsem ile bir kaç yük taşıdım ancak dorsem hep aynı olunca keyif alınmıyor birde wot ile bağlantılı yük alınmıyor yani wota bağlanıp wot yükü alıyorum hep farklı farklı yükler çıkıyor hep aynı görüntü ile gitmektense farklı farklı dorse ile gitmek daha keyifli oluyor kişisel dorse özelliğini pek kullanmıyorum sizlerin görüşü nedir bilemem bu dorse kablosunun gelmesi gibi zaten arkayı görmüyorsunki kablo olsa ne olur olmasa ne olur dorsede bir nebze bu şekilde dorse aksı kaldırma diferansiyel kilidi özellikleride bunun içine dahil geldikleri günler kullanıldı ondan sonra kimse uğraşmadı

Sıkılma olayı biraz enteresan :slight_smile: Amaç zaten kendi tasarımına sahip kişisel dorsenle yollarda olmak. Zaman zaman tasarımı değiştirebilirsin. Ayrıca dorse aksı kaldırma diferansiyel kilidi vb. ayrıntıları bu işin hakkını veren sağlam simülasyoncuların hala kullandığı görüşündeyim. Ancak kişisel dorse olayının WOT desteği olmaması konusunda sana katılıyorum. WOT desteği gelmediği sürece sonu Special Transport gibi olacak.

3 Beğeni

Dorse olayı biraz daha gerçekçilik isteyenlere hitaben. Yine de Wot teslimatı yapabilmek lazım.

Örneğin kapalı dorseyle bir kaç yük yaptığım zaman sıkılıyorum deseni değiştirsen ne olacak yine kapalı yükü teslim ediyorsun iki saat gidip renk değiştir onu yap bunu yap uğraştırıyor wota tıklayıp isteğin yükü seçip hemen gidiyorsun iyi oluyor

1 Beğeni

beyler bu yollarda bı peş peşe cızgıler var onların adını bılen varmı ya hanı hızlı gectıgınde tak tak tak sesler gelıyo

çift kompenantlı boya ile yapiliyor ama ozel ismi varmi bilmiyorum hiz kesici, yavaslatici vb seyler kullaniyorlar ama arabanin anasini belliyor bu seyler malesef

1 Beğeni