Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yanlıs anladınız galıba ben dorsedekını dedım ama

Tamam dorsedekinden bahsediyoruz bizde. Yakıtı etkiler, Dorsenin yola tutuşunu sağlar, yükün devrilmemesini engeller.

1 Beğeni

Arkadaşlar, Schwarzmüller Dorselerini Sahiplenebilir dorse yapabilecek olan var mı? Schwarzmüller Low Bed, Tomruk, Kayar Perdeli, Soğutuculu ve Tankeri Sahiplenebilir yapabilecek var mı?

seçtikleri isimden de belli zaten sadece türkiyedeki beyaz axor kullanıcılarını hedefliyorlar bence.

XF varken CF
FH varken FM
Actros varken Axor
gelmez :smiley:

1 Beğeni

Zaten çeşitlilik açısından gelmesini istiyorum. Yoksa XF yerine gelsin demiyorum mesela. Ama gerçek hayatta XF ile CF’nin aynı yerde çalıştığını görünce neden olmasın ki diyorum. Hem gerçekçilik açısından da güzel olurdu. Aslında memlekete gidince bir araştırayım belki mod olarak vardır. :smiley:

1 Beğeni

Kullanım alanı olarak farklılık gösterdiklerini düşünüyorum. Nasıl hep Axorlar hafriyatta, Actroslar transportta vs. kullanılıyorsa o yüzdendir. Modlar mevcut fakat eski kasalar için var. :slight_smile:

Modelleme kalitesi en azından SCS’nin eski modellemelerine yakınsa ve modifiye seçenekleri (Motor şanzıman v.b) yeterliyse oynarım valla. :smiley:

beyler oyuna gelmek ıstedıgmız ozellıkler ınereye yazıyoduk scs nın bı sayfası vardı

https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=5

1 Beğeni

sayfada turkce yazsak olur dımı

İngilizceye çevirebilirim istersen

TR haritasında çok boşluklar vardı bende üzerinden çizdim. istanbuldan sinopa kadar oralarda yol var. haritayı uzaktan baktıgı zaman eksik hissediyorum. bunu YKS ekibine nasıl iletebilirim.

bende böyle bişey yaptım aralarda çok boşluk var kısaları kestirmeli zorlu yollar düşünelim.

pembe olan bursadan körfeze osman gazi köprüsü yapsalar fena olmaz

YKS ekibide scs gibi ufak ufak yol güncelleme getirseler güzel olcak.

YKS ekibe ileteceğim iletişim varsa bana bildirir misin?

3 Beğeni

Yolu boşver ısparta nerede :smiley:

YKS Team harıta bıraktı

Bıraktı bırakmasına da böyle direk birakma değilde yeni yol ekleyerek boş olan yollari ekleme yapsalar

tavsiye almazlar ki ya da önerileri boşu boşuna kendine sövdürtme :smiley: ahahahahah

1 Beğeni

Kardeş sen buna şükret adamlar kaç senede çıkardılar bu haritayı emeklerine sağlık iyi harita belki yeni bir güncelle ile daha iyi olur ama adamlar bıkmıştır zor gelir güncelleme

Merhaba sizlere bir sorum olucak ben ets 2 nin tüm başarımlarını yapmaya çalışıyorum bir tek başarım kaldı ne olduğunu pek anlamadım açıklama kısmında Mevcut haritadaki bütün büyük boy yük güzergâhlarında teslimat tamamlayın yazıyor bu başarımı yapan oldumu tam olarak napmam gerekiyor. Yapan biri yardımcı olursa eğer çok sevinirim :slight_smile:

Daha derin araştırma ile buldum benim gibi bu başarımlarla uğraşanlar varsa Steam Community :: Guide :: Euro Truck Simulator 2: Выполнение достижения: Чем больше, тем лучше. Burdan bakarak yapılabilir

1 Beğeni

Lisanslama uzmanı Miroslav Zubina, Londra’daki marka lisanslama fuarına gitmiş. Umarız faydalı olur. Sadece çekici lisansı olarak bakmayalım dorse de başka işbirlikleri olabilir.

10 Beğeni