Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

kesinlikle.

@HasanOfke Schwarzmüller Dorselerini Dorse Galerisinden alma imkanımız yok mu? :thinking:

bu gelse bunla bile oynarız :smiley:
bunu ets de görebilsek ne kadar farklı olurdu ama inkansız gibi bişey sanırım

1 Beğeni

bu aracı inceleyen birinin videosunda gördüm hepsinin kabin kalitesi aynı mı bilmiyorum ama baktığım videodaki alçak kabin olan araçtı ve emin olun kabin içindeki döseme ıvırı zıvırı bu kadar kalitesiz malzeme kullanılmaz dedirtti… dış görüntü iyi ama iç maalesef.

1 Beğeni

Bmc herzaman böyle olmuştur zaten. Kamyonetleri olsun çekicileri olsun malzeme kalitesi hep sıfırdır benim gözümde. Bu yeni seride başarabildikleri tek şey dış görünüş olmuş. Dediğin gibi iç kalite herzamanki gibi sıfır.

araçta her şey yedek parçaya yönelik kalitesiz olmuş ben bile uğraşsam sökerim öyle görünüyor :smiley:

3 Beğeni

Hem navigasyona kalan Km’yi falan hem de mesela multimedyayı istersek radyo olarak kullanabilmeliyiz. O an çalan radyo istasyonu ya da şarkı ismi o ekranda görünebilmeli. Zor bir şey değil. Bir de oyun saatini gerçek saate entegre edebilsek… :slight_smile:

1 Beğeni

Saat olayını araştırmıştım, maalesef ölçeğe bağlı.

Bir ölçek olayı olduğunu biliyorum. Şehir içinde hem aracın kilometresi hem saat gerçeğine uygun çalışıyor. Şehir dışında ise 19’da 1 gibi bir oran vardı sanırım. O yüzden mi mod yapılıp gerçek saate bağlanamıyor ki?

ya beyler etsde ben neden daha basarım kazanamıyorum yaa bı yardımcı olurmsuunuz birkaç profilim var dıyemı oluyo anlamadım

Hiç mi kazanamıyorsunuz yoksa belli başlı olanları mi ?
Her farklı profile girince başarım o profile uyumlu hale gelir. ( Yaptıklarınız harici…)

hiç kazanmıyorum yaa kaç tane gorev yaptım bıtane gelmemdı başarım olmuyo

Bmc değil ama yeni Ford Max gelebilir ets ye

SAM uygulaması ile başarıların tümünü açıp kapatıp öyle deneyin ya da yeni profilde ( başka profile girmeden) deneyin.

sam nedır ayrıca 4 5 tane hesabım var ama cogunlukla tek hesap oynuyorum dıyerlerı harıta oldugundan acmıstım ve sımdıkı basarımlarımı hep aynı hesaptan almıstım

Aldın mı almadın mı? :thinking:

“Steam Archievemet Manager” araştır bunu ; nasıl kullanılacağını anlarsın zaten… Sonra tek profilde yapmayı dene … Farklı profillere geçiş yapınca başarım istatistiği yapmadiklarin için sıfırlanır.

beyler bu aks ne ıse yarıyo bılen varmı ya ben yalandan ındrıp kaldırıyorum hıcbı faydası yokmu

Yakıtı etkliliyor diye biliyorum.

yanı tasıdıgım yuk agırsa dıngıl kalkıksa bı faydası varmıdır ?
bide kalkıkkenmı az yakıyor

Nazım Zeki Uysal’ın bir videosunda duymuştum; yük hafif ise (10-12 tona kadarsa) aksı kaldırmak daha avantajlı oluyor. Hem lastiğin ömründen yemiyorsunuz hem de yakıt kullanımı azalıyor.

2 Beğeni