Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Beyler tırı değiştiricem s mi yoksa r ile devam mı

1.32 Güncellemesinden sonra Dorse Hassasiyeti devre dışı bırakılmış gibi bir hisse kapıldım. En küçük virajda tır yatıyor. Normalde en sağdadır hassasiyet fakat denemek için en sola da aldım sorun aynı. Sizde de aynı sorunu yaşayan var mı?

Ağırlık merkezi ile oynadılar bu güncellemede…
Tabiki eskisine göre daha hassas ve olması gereken de bu…

6 Beğeni

Gerçeklik bakımından olması gereken de buydu zaten hızlı viraja girmemek gerekiyor artık

5 Beğeni

En solda yani minimum dengede beta sp de çok oynadım ve eğlenceli öyle 90 derece 45 derece viraja 50 ile 60 ile girme olayı yok 30 la gireceksin ki o bile yattı yatacak oluyor… bazı dorselerde dengeler dahada zayıftı mesela tek dingili en arkada olan… mp de oynarken dengeyi maximuma aldım 90 la giriyorsun hic banamisin demiyor yatma falan yok… 1 hafta oyna minimum dengede aradaki farki fazlasıyla görürsün… minimum ile maximum arasında dağlar kadar fark var

4 Beğeni

Ben de gerçekçi olsun diye dorse hassasiyeti en solda oynuyorum daha da gerçekçi olması için kullandığınız fizik modu varsa önerilere açığım

1 Beğeni
1 Beğeni

guncelleme geldı changelogoları nerkı bunun 90 mblık

dx9: Dropped support for long obsolete PerfHUD.
gfx: Dropped now obsolete r_buffer_t forward declaration.
drive_lib: Increased the amount of released items per frame.
model: Made segment pool page size overridable with r_buffer_page_size cvar
Linux: Fixed handled the Steam controller.

bence scs artık çılkını çıkardı oyunun hala dx9 artık dx11 e geçmesi gerek fizikler iyi değil araçların özellikle resmen traktör viyadüklerde yolda bırakıyorsunuz resmen daha sonrasında 4 mevsimi ayarlamalı ek seçenek getirmeli buna şuanki tarihimi kullanalım diye mesela evet dediğinizde kıştaysanız oyunda kar olsun bence artık bu tarz şeylere kafa yorması şart yoksa oyun yavaş yavaş kendini biterecek özellikle alaska truck driving çıkmadan birşeyler yapmalı

4 Beğeni

BM Logistic varken Fastcargo’da neymiş… :smirk:

Reklam yapmazlardı bunlar , özellikle artık sanal şirket özelliğini getirmek isterlerken bunu paylaşmaları ilginç…

8 Beğeni

Vay ets ye bak sen tekerimize tas koymaya calisiyor hakkimizi yedirmeyiz yedirtmeyiz o kadar :slight_smile: tabi bunu yapacaklarina kendileri sistem kursalar ne guzel olurdu :))

Gençler Brussel-Rotterdam yolundaki dinlenme alanında böyle bir bug buldum. Bunu SCS ye nasıl gönderebilirz acaba ?

1 Beğeni

Konu 70 bin görüntülenmeye kadar gidiyor.

5 Beğeni

Öncelikle aynı hata esas bakman gereken Single player da var mı yok mu ona bakmalısın.
Daha sonra scs forum dan ets2> 1.32 bug konusundan bildirebilirsin .

Teşekkürler @Baby

ets keşke araç içi navigasyona kaç km kaldığını vs koysaydı daha güzel olurdu. gerçekte de araçların içinde yazar ya o yüzden dedim

Sana katılıyorum ve bende bunu çok istiyorum. Neden yapmadılar acaba?

Şu oyuna aslında Daf CF Volvo FM gibi araçlar da gelse ne güzel olur.

3 Beğeni