Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Tankerler kısısel doorsde yok

Zamanla gelecektir diye düşünüyorum. Gelirse eğer bu dorseden başka dorseye bakmam.

images

2 Beğeni

Bunla ancak sut tasın dıger tankerler gelecektır

Görünümü hoşuma gidiyor bu tankerin.

1 Beğeni

Dlc ustası gibi rozet veriyor sanırım

Sanmıyorum öyle birşey varolsaydı çoktan duyulmuştu.

2 ay önce ATS’de OPERATION BIG SUR etkinliği yapılmıştı. İşte gerçek hayatta toprak kayması dolayısıyla yol kapanmış 500.000 teslimat yapılınca açılmıştı. Yine geçtiğimiz aylarda İtalya/Cenova’da köprü çökmüştü ilerleyen güncellemelerde ATS’de olduğu gibi bir etkinlikte ETS 2 ye yapılır mı?

İtalyada yaşanan olay fazlasıyla trajik. Ölen ve yaralanan insanların olmasından dolayı bunu oyuna yansıtacaklarını düşünmüyorum.

4 Beğeni

Going east böyle olsa ne güzel olurdu

1 Beğeni

Yapan kişi QA sorumlusu bana pek kişisel çalışma gelmese de o taraflar yenilendiğinde aynı görüntü oluşur herhalde :slight_smile: geçen burada paylaşacaktım ama yapmadım

Swarzhmulleri paylaşmaları güzel oldu sonraki update’de özelleştirme gelir
https://www.instagram.com/p/BoEH2RfletA/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=wq53qmg3zdot

Belki Schwarzmüller’e ait yeni dorseler gelebilir.

Bişey sorcam. Krone dorsenin konteynır dorse modunu yapmışlar ? Video da yok diyordunuz kişisel olarak.

Mod olarak yapılabilir,takıldığınız kısım neresi?

Mod olarak ben yaptım hatta paylaşıldı. Dorseyi satın alabiliyorsun, firmalara gidip konteynır yükleyip teslimat yapabiliyorsun. Tek sorun sadece 20ft konteynırlar alınabiliyo. Fırsat bulursum çeşitliliğini arttırabilirim.

bu bağlantıdan moda ulaşabilirsin.

1 Beğeni

beyler benım steamde 175 saat oynamam vardı dun gırdım steame bı baktım 150 ye dusmus nasıl oluyo bu ıs

Steamden kaynaklı olabilir ama şu günlerde öyle bir sorun ile karşılaşan duymadım varsa bir hata düzelir zaten …

Normalde ets krone dorseye ekliycek mi bunu ?

bilgimiz yok