Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

scsciğim man euro 6 ve renault range t den sonra yeni iveco da ellerinden öper :grinning:

1 Beğeni

ben sevdim valla içi nasıl acaba :smiley: çok sinsi bakış gülüş hissi uyandırıyor… bide sadece bu fotoğraf var başkada göremedim shop falan değil dimi

Beyler bende araç plakaları ve bazı tabelalar net olarak okunmuyo araç plakalarında yazılar birbirinin içine geçmiş gibi duruyo önceden öyle değildi net okunuyodu çok önemli bişey değil aslında ama yine de sebebini merak ettim bilgisi olan var mı

Ölçekleme kaçta?

125te ama 400e kadar çıkarmama rağmen bişey değişmiyo

Doku kalitesi geliyor aklıma bir de ? Onun harici bilemiyorum malesef :confused:

O da yüksekte benim asıl garibime giden şey 1-2 hafta öncesine kadar her şey normalken bir problem yokken şimdi olması sorunun çözümünden çok nedeni aklımı kurcalıyo

Ya beyler ben az once wotr da gezerken almanya +turkiyr yaziyodu ordada cift katli otobus vardi baska yere girdim geri geldigimde o mod yoktu otobus resmi vardi o otobusun markasi neydi bdyler cift katliydi kamil koc yaziyodu beyaz renkti arwdim bulamadim bi yaw

Herhalde arastirdigima gore jetbus galiba ama bunun 1.32 de calisani varmi cift katlisi

Nasıl yaa???

Yok bu azda olsa tutturmaya çalışmış gibi gorunuyor ama o kadar da benzemedi bana göre

selamun aleykum bısey sorabılır mıyım

Sadece yönetime değil bizede sorabilirsiniz bizde hertürlü yardımcı oluruz

aynen oyunla ilgili bi sorun varsa buraya yaz sonuçta forum bildiğimiz bişeyse yardımcı olmaya çalışırız

Buda daf’tan biraz model çalmış gibi

Panel ve logo scania ya farlar ve alt tarafta mana benzemiş

artık aracların hepsı bınek olsun otobusler olsun tırlar olsun ortak ozellık ve de ortak parca kullanıyor zaten elektrıonık ozellıkler kendılerının degıl bır cogunun argesı buyuk cogunlugu belkı sasırılacak ama BOSCH gruba aıt yanı arge baskasının ama srıketler bunlardan satın alıp kullanıyor aslında sensorler serıt takıpler fren sistemlerı gece gorusler otomatık koltuklar vb. yanı kolay kolay hıc bır fırma kendısı bunların argesını olusturmuyor ama ustune eklemeler belkıde kendınce gelısımler yapıyor bır cok motor artık her aracta kullanılıyor yakın zamanda reanult 1.5 dızel motorunun mercedes a180 lerde olması gıbı tabı tıpler de artık yavas yavas bırbırının benzerı cunku kullanılan bır cok parcada azeverkıler gıbı ortak sadece markanın kendı luks sınıf dedıklerı bellı bır sevıyeye hıtap ettıklerı otomobıller farkındalık tasıyor onun dısında genelde kullanılan parcaların cogunlugu ortak bunun sebebı sıfırdan uretılen bır arac ıcın her parca uretımını yapabılmelerı ıcın kalıp olusturup uretımlerını yapmalarını lazım bızım ulkemızde belkı araclar cok cok pahalı ama uretılen araclar bu fıyatlarla cıkmıyor yanı 40 bın uero luk arac bızde 400 bın tl ye belkı fazla fıyatlara gelebılıyor… bu sartlarda global rekabet ıcın uretım masraflarını dusurmelerı lazım buda ortak uretım parcalarla oluyor… ve bu soyledıgım araclar ıcın butun teknolojık aletler boyle apple ekranının samsungun gelıstırmesı gıbı… ve artık arac fırmaları kendı ıcınde bıle butun modellerı bırbırıne benzıyor hatta aynısı denılebılır bmw 3 4 5 serılerı mercedes serıle gıbı kendı ıclerınde aynı (boyutlar ve konfor bunlar baska seyler) yanı sozun ozu tırlarında bırbırıne benzemelerı pek yenı seyler degıl :slight_smile:

vignette_toledo_rapid Bilder-Kompaktklasse-Kombis-Seat-Leon-ST-Skoda-Octavia-Combi-VW-Golf-Variant-002_404260

8 Beğeni

“Space Paint Jobs Pack” isimli yeni boya paketi yolda. Yeni bir Dlc’de ( K ) veritabanına eklenmiş.
Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1

1 Beğeni

Uzay boya işleri paketi gelicek diger de supriz dir

Boya paketi son derece … bir iş :frowning:

1 Beğeni