Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
türkçe
tır
taşımacılık
sürüş

Arkadaşlar ben oyunda hız sınırlayıcıyı kaldırmak istemiyorum ama en azından 90 değilde 100 veya 110 yapmak istiyorum bu mümkün mü acaba.

Mod kullanabilirsin şuan link veremem ama 110 kph ye çıkaran bir mod var :wink:

Oynanış kısmında Hız Sınırlayıcı’nın yanındaki tiki kaldır.

Iyi oku kaldirmak istemiom dio

Hız limitini kaldır ve hızı 110’a sabitle ;

YKS Türkiye haritası 1.32 de çalışıyor mu ?

Pek sanmıyorum çalışmayabilir

o zaman boşuna denemeyeyim. 1.32 ye haritayı güncelledikten sonra oynamaya devam ederim. Teşekkür ederim Yusuf bey cevabınız için

Rica ederim @alicem bey ne demek
Hayırlı bayramlar dilerim

size de hayırlı bayramlar

Iveco sende mi bunuda yaptın

pek çirkin olmuş önü o ne öyle :smiley: çakma scania :smiley:

IVECO gozumde adam degildi artik bir varlikta degil

iveconun ön paneli görünce sanki karşıdan sırıtıyor gibi duruyor korkunç derecede kötü olmuş

İveco kopya çekmiş iyi hoşta bu kadar belli etmeseymiş iyiymiş

aynen öyle biraz daf’tan çalmış ama çoğunluk scania’dan çalınmış resmen kopya model yani ama olsun ben azda olsa beğendim aracı o kadarda kötü durmuyor yani !

scsciğim man euro 6 ve renault range t den sonra yeni iveco da ellerinden öper :grinning:

ben sevdim valla içi nasıl acaba :smiley: çok sinsi bakış gülüş hissi uyandırıyor… bide sadece bu fotoğraf var başkada göremedim shop falan değil dimi

Beyler bende araç plakaları ve bazı tabelalar net olarak okunmuyo araç plakalarında yazılar birbirinin içine geçmiş gibi duruyo önceden öyle değildi net okunuyodu çok önemli bişey değil aslında ama yine de sebebini merak ettim bilgisi olan var mı

Ölçekleme kaçta?