Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
türkçe
tır
taşımacılık
sürüş

u r too late

231 tane çekiciye nasıl dorse yetiştiricem ben :roll_eyes: Bi asistan lazım :joy:

çift dorse satın alırsak sadece iskandinavya daki garajlarımıza koyabiliyoruz o güzel olmuş. ayrıca aldığın dorse tekli ise istediğin garajına atıp oradan yükü alabiliyorsun. yük alma işlemi güzel olmuş.

özel dorseleri yapılandırmaya girince oyundan atıyor daha test edemedim :confused:

Tüm MOD ları kapat

Sıfırdan başlıyorum :smiley: almanya haritası ne oldu yenilendimi

evet modları kapatınca oldu ama tır kornalar o kadar yaptığım şey gitti :frowning:

Bütün modlarını kaldırmaya gerek yok. Oyundaki yenilik dorse. Dorse üzerine olan modlarını tek tek deneyerek uyumsuz, çakışmaya neden olan modu bulup kapatabilirsin.

denedim dorse üzerine modları kaldırdım ama kona modunda bile çalışmadı

eski paketler bir bir çıkacak

Baska kalmadı herhalde yayinlanmayan

Oh be ne guzel olcak varya bende ik oyunu oynarken nerde bu jant kapagi diyodum

Geriye bir tek American Truck Simulator için Steampunk DLC’si kaldı. Onu da satışa sunarlarsa her iki oyunun bütün koleksiyonunu tamamlamış onucam.

Hatırladım birde ets2 için PC gamer DLC paketi vardı onu da yayınlarlar umarım

Ara vermek gerek bazen…

1_ay_gecti

Sorma aga

Alalalalalalalal 4tl

Ben oyunda double trailerları İskandinavya dışında da görüyorum. 1.32 betasından önce vardı bu durum ve hayır Selçuk abinin modunu kullanmıyorum. Sanırım 1.31 den bu yana böyle.

Aynen bende Almanya da gördüm bug olabilir

Arkadaşlar trafikteki passat variantlar sizce de çok yavaş gitmiyor mu? Yani bir hata olup olmadığından emin değilim 1.32’den önce de vardı bu durum ama sağ şeritte aşırı yavaş giden bir otomobil sinir bozucu olabiliyor bazen.