Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
tır
türkçe
taşımacılık
sürüş

Arkadaşlar kasma sorunu gibi bir sey yaşıyorum neden olabilir dosya konumunu flan değiştirdim ama bir sonuc yok daha oncede yazmıştım yardim eden biri olmadı

sorunu gibi birşey diyorsun da sorun ney ne yaşiyorsun onu bi yaz önce oyunda oynarken ne oluyor hep mi donuyor sürüşte kesik kesik mi ilerliyor gpu yetersiz kaldigi icin…

Her yıl Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Avrupa’nın en büyük oyun fuarı Gamescom bu yıl 21-25 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacak. SCS Software da bu etkinliğin bir parçası oluyor.

O zaman 1.32 Gamescom’dan sonraki hafta çıkar.

Dedigin gibi kesik kesik gidiyor

arkadaşlar dün oyunda aklıma geldi 1.32 güncellemesinde kişisel dorse gelirse tamirhanede acaba dorsenin hasarını da sıfırlayabilir miyiz?

Evet hocam.

not defterinden sıfırlamak olayı sıkıcı geliyorda hani oyunu kapat gir değiştir tekrar gir onun yerine böyle olması daha kolay olur cevabın için teşekkür ederim.

niye öyle bir yola başvuruyosun ki sonuçta simülasyon oyunu oynuyorsun öyle yaparak oyunun tadını kaçırmış olursun

para olmadığı durumlarda yapıyorum çok nadir. %30-40 hasarda yapıyorum çünkü o kadar yolu boşa gitmek yük hasarından dolayı 0 para kazanmak için değmiyor o yüzden

Oyunda otomatik kaydetme özelliği var. Her 5 dk da bir kaydediyor. Bende genellikle AI araçları önüme kırdığı zaman %20-%30 hasar alıyorum dediğin gibi insan emeğinin boşuna gitmesini istemiyor. Kaydet yükle ekranından 5 dk önceki kayıdını yükleyebilirsin. :+1:t2:

dorseyle yükün hasarı ayrı olur büyük ihtimalle. dorseyi tamir edersin ama yüke bir şey yapamazsın.

Elbet kaza da yapacaz bunlar da oyunun bir parçası

Dorse hasari zaten araclarda oldugu gibi ayri ayri govde tekerler…
Duzeltmeyecek tek sey yuk hasari o da herhalde yine not defteri gibi yontemlerle duzeltilir

Onun disinda ai arac yuzunden kaza yapmak garup degil ki arada gelip vurabilirlee gayet gercekci binler km yol yapiyoruz kaza normal

Hasar konusu açılmışken %100 hasar almış bir tır tamir edilemeyip hurdaya çıkarılsaydı daha gerçekçi olmaz mıydı acaba ?

Onların yaptıkları

Oluyor ama işte
:sweat_smile:
Ama cidden yapay zeka iyi yapılmış sadece biraz el atması lazım scs nin

Hadi hayırlısı 1.30 gibi tüm modlarımı sildirmesinde :smiley: Birde @TheMumja sende oyle gozukmuş veya çıktığında öyleymiş artık 1.32 yazıyor seçin oynayın

SCS bize süpriz yapmaya devam ediyor