Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Alalalalalalalal 4tl

1 Beğeni

Ben oyunda double trailerları İskandinavya dışında da görüyorum. 1.32 betasından önce vardı bu durum ve hayır Selçuk abinin modunu kullanmıyorum. Sanırım 1.31 den bu yana böyle.

1 Beğeni

Aynen bende Almanya da gördüm bug olabilir

Arkadaşlar trafikteki passat variantlar sizce de çok yavaş gitmiyor mu? Yani bir hata olup olmadığından emin değilim 1.32’den önce de vardı bu durum ama sağ şeritte aşırı yavaş giden bir otomobil sinir bozucu olabiliyor bazen.

1 Beğeni

Evet bunu ben de farkettim. Ayrıca bütün ai arabaları sürekli şerit değiştiriyor. Gerçi bu sorun betadan önce de vardı da, promods kullanıyordum belki ondandır demiştim. Ama modsuz open betada da aynı sorun devam ediyor.

1 Beğeni

Bana kaç kere çarptılar o yüzden :joy:

1 Beğeni

Aynen arka arkaya şaçmasapan şerit değiştirme yapıyorlar

1 Beğeni

yakında makas atmaya başlarlar :smiley:

1 Beğeni

İtalya’nın Genova şehrinde bugün çöken Ponte Morandi köprüsü Euro Truck Simulator 2’de bulunuyor.

1 Beğeni

Hasan abi SCS Euro Truck Simulator 2 için bununla ilgili birşey yapar mı? American Truck Simulator’de heyelan sonrası kapatılan yol gibi.

Genel kanı şu yönde;
“Can kaybının olduğu bir olayda bunu eğlenceye dönüştürmek pek mantıklı değil onun yerine yol sadece kapalı kalabilir.”

1 Beğeni

Hocam ben eğlence için demedim zaten.

Eğlenceden kastım etkinlik / malzeme taşıma vs. vs.

Tamam anladım. Ben o anlamda da demedim. Yol kapatılsın anlamında bir süre sonra yapılsın.

Ne geregi varki ağa

3 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Nedir bu acaba :smiley:
Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1

Special job? Special transport için yeni yollarla alakalı olabilir belki

@YigitE Special Transport’a yeni yolları yeni bir dlc ile eklerlerse olay çıkar :smiley:

Haa DLCyse ayrı :smile: bakalım ne çıkacak