Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
tır
türkçe
taşımacılık
sürüş

Arkadaşlar bu sevgili yapımcı SCS SOFTWARE den hiç ses seda yok. Sizce fırtına öncesi sessizlik olabilir mi? Bence artık bu cuma günü ets ile ilgili birşeyler paylaşsınlar(özellikle kişisel dorse ile ilgili) fazla sessizlik iyi değildir…

Telemetri kurmaya çalıştınız mı hiç?

Bunu buraya yazman anlamsız bunu yetkili birine yazsan felan tmm da burda ne alaka yani ?

Nasıl kurucam telemetriyi

Demek istediğim daha önce telemetri kurmak gibi bir şey yapmaya çalıştınız mı? Oyun dosyalarını fazla kurcalayınca bu uyarının çıkması normal , herhangi bir sıkıntı çıkması söz konusu değil.

açılabilir cam öz. bu güncellemedemi çıkacaktı?

Hayır ayrıca o özellik yayında ses motorunun yenilenmesinin ardından kolay bir şekilde oyuna aktarilabilecegini aktardılar. Yani ilk etapta öyle bir şey yok.

Sıfır kamerasını ve ışınlanmayı yaptım birde bir sürü harita modu kullanıyorum başka bişey yok hatırladığım kadarıyla

4 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 - MAN TGX Euro 6 - Ana Konu

nereye yazacam bilemedim bende buraya yazıyom.
rgb klavye ile destekli oyunlarda neler yapmışlar
link1
link2
link3

Şirketlerde ets2 diye kafayı yedi iyi mi ? :smile:

Bir an Good Year zannettim. :joy::joy:

işte ben de bundan bahsediyordum. kendi dorsemizi de böyle boyayak. hadi ülke bayrakları neyse de korsanlar, dinozorlar falan uyarlansa dorselere çok güzel olur :smiley:

Sen hala orada mısın ya :smile:

e aynı şeyi paylaşmıssın :smiley:

Ahmet’in attığıyla seninki arasında dağlar kadar fark var. Ahmetinki bildiğimiz nesil 7 vabis modifiyesi ama seninki gerçekle alakasız işsiz adamın birinin eseri haksızmıyım? Birde artık bu
Skin konusunu kapat kirlilik yapmaya başladı :wink:

Schmitz dorseleri gelmek zorunda işte büyük marka :slight_smile: Bu firmaların UK sayfaları nedense çok ilgi gösteriyor.

Abi daha Krone gelmedi. :joy:

@AhmetGLC Bir aralar Bertan Baday’ın Mercedes Benz Axor projesi vardı ne oldu ona ?

Su an calistigi icin proje ertelenmis