Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Sanırım yayınlanan ve planlanan DLC’ler ve diğer içeriklerle ilgili olan listeyi kastediyorsunuz. Steamdb sitesinden herhangi bir oyunun sayfasına gittikten sonra sol kısımda depots’a girerseniz listeye ulaşabilirsiniz. Örnek:

https://steamdb.info/app/227300/depots/

2 Beğeni

arkadaşlar oyunda ki 24 saat yani bir gün reel de kaç saate tekabül ediyor…

2 Beğeni

oyundaki 1 dakika 10 saniye sanırım. (ets’de böyle, muhtemelen ats’de de aynıdır)

4 Beğeni

Ets2 ve ats de duyurulupta gelmeyen birtek baltic kaldı sanırım o da yıl başından önce çıkacak. Yılbaşında bizi güzel duyurular bekliyor diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Benim şu an aklımda olan tek şey 2019 dan önce 1.33 güncellemesi çıkacakmı? Ayrıca steam 1 ocaktan itibaren xp ve vista dan desteğini kesecek buda aklıma dx9 dan dx11 e 1.33 demi geçecekler diye düşündürüyor açıkçası.

3 Beğeni

3 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 - MAN TGX Euro 6 - Ana Konu

Steam’in desteği kesmesi de pek bir şey değiştirmez. Sorun SCS’de :smiley:

2 Beğeni

Bugün paylaşılan Blog’da ilgimi çeken buydu(cam inmiş gibi) Size göre?

Diğeri ise otobüs durakta durmuş sanki?

ets-2-beyond-the-baltic-sea-finland-111

3 Beğeni

Ön cam yansıdığı için yan cam da açık gibi duruyor göz yanılması alakasız bence…

1 Beğeni

En iyisi ayni araci alip ayni uzaklikta foto atmak ozaman anlasilir e sonucta gelicek ama neyse

1 Beğeni

cam açma olayı yeni ses motorundan sonra gelicekmiş.

1 Beğeni

Yeni paint jobs dlc’leri

ssaaa

5 Beğeni

ETS2 Promo Trailer 2018 uyarlanmış halini hazırlamışlar.

16 Beğeni

SCS’ye yollarlarsa n’olur hiçbir fikrim yok ama çok iyi yapmış :slightly_smiling_face:

Pavel amcam Shiba Inu cinsi köpek almış :smiley: (ajan o ben soktum)

9 Beğeni

maaş bağladımı?

1 Beğeni

Simuşuda soksaydın keşke ajan olarak :joy:

1 Beğeni

Ses kayıt cihazını tak demiştim taktınmı ?

2 Beğeni

Abi dur foyamızı ortaya çıkarma SÖH olarak dinliyoruz SCS ofisini aramızda hepsi… :zipper_mouth_face:

2 Beğeni