Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Wot bakıma girdi etkinlik geliyor sanırım :christmas_tree:

1 Beğeni

Düzeldi herhangi bir şey yok :frowning:

Wot bizi trollüyor. 21 aralıktan umutluyum ama

Yine bakımda.

1 Beğeni

Birşeyler geliyor ya. Bir sıcaklık hissettim. :joy:

1 Beğeni

Etkinlik geldi hadi hayırlı olsun

Dedim bir sıcaklık var birşeyler hissediyorum diye :joy:
Kişisel dorsemle çekemeyeceğim için bu etkinliğede katılmayacağım. Ahhh SCS ahhh. :roll_eyes:

Etkinlik detayı nedir bilgi verebilecek var mı

ben bu konuya girmek istemiyorum ama insan söylemeden edemıyor harıta artık mega denilecek buyukluge bence ulastı ve tatmın eder durumda…ki bence promods du desteklemeleri lazım daha az uğraşları olur… nedir ne değildir bilemem orası ayrı

araçlar özelleştirme mekanik olarak gerekli bence yani süspansiyon kodla değilde bir butonla yada ayarldan yapılılabilir olmalı bunun simülesini edebilmeli

scs den çok çok büyük bir şey ben beklemiyorum mevsim döngüsü gerçekçilik(lastik patlaması cam çatlaması vb.) kaza işine hiç girmiyorum zaten lisans vermiyorlar hikayeside eskidi…lisansızkende araçlar bu şekildi :slight_smile:

**benim için grafik önemliydi onlar yapmasada alternatif çözümler var **
ikici en öenmli olay EKONOMİ bence;

bu oyundan daha fazla para kazanamının yolu var aslında ma scs ya salağa yatıyor ya uğraşmak istemiyor ellerinde bu kadar alternatif oluşturulmuş datalar var kafam almıyor niye basite aldıklarını

hayalimdeki ets2 ekonomisini size anlatayım:

1.sadece online’a yönelik olacak
2.şirket kuranların harita da herkesin görebileceği garajları olacak ve bu garajları parayla satacaklar 20 30 neyse
3.bu garajların upgrade leri ise 1.level-20 araç 2.level-30 3.level-40 vb.
4.bu araçların söförleri onlinede kendi söförleri olacak yani trucskbookda ki sistem
5.boyamalar ise tek bir boyama olacak şirketlerin ama bu modu scs ye gönderip kontrol ettırıp bunu oyuna şirket bınasına entegre edecekler çalışanlar boyamayı ordan alacak
6.şirketlerin depoları bu depolarında ise her ay belli bir mal olacak tabi garaj büyüklügüne göre değişecek
7.bu depolarında çeşitleri soğuk kuru palet sistemli vb. tarzda olacak
8.şirket çalışanları maaşlarını şirket hesaplarından alacak yakıtları masrafları düşüp aylık ücret şeklinde olacak
9.şirketlerin online da hisse senetleri olacak başarılı oldukca hisse senetleri artıp azalacak bu da aylık yıllık bilançosuna göre birinciyi belirliyecek
10.bu sanal şrikerketlerin bianalrını herkes görecek ama kimse kimsenın binasını alamıyacak arsa gibi olacak parasını ödedikçe kalacak ödeyemezse haciz

bla bla bla :smiley:

hayal işte :smiley:

8 Beğeni
3 Beğeni

Bu haritada güncellemelerle bir bug sorunumu oluştu yoksa değişen tır amortisör sisteminden dolayımı böyle bir bug var bilmiyorum ama tır durduk yerde giderken sekiyor hiç bir şekilde konturol edemiyorsunuz dümdüz yolda uçabiliyor. Bu olay sadece benim başıma gelmiyor sanırım dün online da iki kişi bu şekilde uçtu birden özellikle yeni dlc de çok var bu olay. Yeni dlc de ben uçtuktan sonra aynı yerde arkamdan gelen başka tırda uçup takla attı online da. Eski haritadada bir tek iskandinavyada benim başıma geldi birde duisburg calais yolunda karşıdan gelen adamın başına geldi durduk yere adam birden sekip bana çarptı hiç suçu yoktu…

1 Beğeni

TB’da dün bir iki kere benim de başıma geldi kaza yaptım. Yeni fizikten kaynaklanıyor sanırım. Gerçekçi olsun derken iyice Crayz Taxi’ye döndürdüler oyunu.

Dün başarımları yaparken iyice cinnet geçirtti bana 30 km kala işim iptal oldu bunun önüne geçmenin bir yolu yokmudur acaba çok can sıkıyor cidden.

Bu sorunu MP’de mi SP’de mi yaşıyorsunuz? Çünkü TruckersMP’de tırlar yıllardır uçuyor.

3 Beğeni

@SinagritBaba Doğru yere değinmiş :slight_smile: MP oynayanların çoğu zaten havada, yerde giden pek nadir. Sorunu nerede yaşıyorsunuz ?
Multiplayer girmiyorum. Baltık paketi geldiğinden bu yana oralarda geziniyorum. Yaklaşık 8 bin küsür km yol yaptım, o dediğiniz olayların hiçbiri başıma gelmedi. Gayet akıcı sorunsuz oynanıyor. Fiziklerde bir sorun yok.

3 Beğeni

322mb update geldi ne geldiğine nerden bakabilirim?

Etkinlik için geldi o update.

Ben single’da oynarken oluyor.

Mesela yanlışlıkla kaldırıma çıkınca seni deviriyor veya ani fren yapınca motor istop ediyor ve tır kontrolden çıkıyor.

yeni yıl kutlama mesajı geçen sene 22sinde yayınlanmıştı bu sene cuma günü 21e denk geliyor :smiley: yani tatile gitmeden önce son çalışma haftası diyelim heyecan var mı? yok…

4 Beğeni