Euro Truck Simulator 2 - 1.30 Güncellemesi

Nedir bunlar bilen var mı?

18 Wos Haulin’den iyi hatırlıyor olmamız lazım.SCS’nin kullandığı oyun motoru.Haulin’de az mı hata verirdi zamanında. :slight_smile: Özellikle modlarla alakalı bir sıkıntı varsa bam diye çıkardı karşımıza. :smiley:

sence 5 aralık da 1.30 güncellemesi euro truck simulator 2 nin kendi sitesine gelmiş olur mu

Yeni Scanialarda Consuption yani tüketim olayı var ön panel de üst sabit alt değişip duruyo bunun hesaplama olayı nedir nasıldır bilgilendirebilecek arkadaslar var mı

bu her araçta olan bir şey yakıt tüketimini anlık olarak gösteriyor hıza motor gücüne göre değişiyor

3 Beğeni

ETS2 2017 12 02 13 41 - YouTube Bunun sebebi nedir acaba? Diğer oyunlar da grafiksel olarak bir sorun yok.

hazırız da ets 2 nin kendi web sitesine ne zaman gelcek 1.30 güncellemesi

Retail sürümlere çok geç getiriliyor ve artık önemsemiyorlar. Tamamen Steam sürümlere odaklanmış durumdalar.

anladım yani bu güncelleme ets 2 nin kendi sitesine gelemeyebilir demo oynayanlar için gerçekten de böyle bir ihtimal var mı yani yoksa 5 aralık ya da 6 aralık ta filan gelir mi

Eklenir mutlaka ama dediğim gibi demo vs. korsan olayları artık desteklenmiyor. Steam’de o kadar indirim oldu niye almadın ki?

3 Beğeni

ya aslında almak istiyorum bende para olmadığı için alamıyorum maalesef

para olsa tabiki de alırım ama bir de şöyle bir şey var ben abimin hesabında oynuyom birde oyunları da abim alıyo

inşallah siteye de koyarlar çok büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum bu güncellemenin ets 2 nin kendi sitesine gelmesini

Umarım kısa zamanda alma fırsatı yakalayabilirsin . :slightly_smiling_face: Gönül isterki herkes alabilsin…

2 Beğeni

aynen öyle inşallah alırım

inşallah kendi sitesine de gelir bir an önce 1.30 güncellemesi de güncellemeyi yapar oynarım bir güzel :blush::blush:

sonunda Milano da neoplan otobüsüne rastlayabildim.

2 Beğeni

Peki profili seçtikten sonra ilk yükleme ekranı bayağı uzun sürüyor o pc min düşük özelliklerinden dolayı mıdır yoksa haritadan mı kaynaklı?

Harita modları olunca genelde yükleme ekranı süresi uzuyor. Bende de promods var sistem iyi olmasına rağmen uzun bir süre bekliyorum

2 Beğeni

Ben bildiğin bir çay molası veriyorum açılmasını beklerken :smiley: