Euro Truck Simulator 2 - 1.30 Güncellemesi

yarın belkı getırırler cok eksık var modıfıye seceneklerınde yarın betayı bıtırırler sanırım getırmelerı lazım eksıkler var tırda sade guzel durmuyor fazla

1 Beğeni

Eski Scania araçlarında var modla zaten yenisine eklenecek. Boşa kasmaya gerek yok. Eğer orijinalde yoksa şimdi nasıl olsun?

An itibariyle son durum

4 Beğeni

49FE609F-8855-4463-8DD7-733E3ED02CCE
Tam geliyor diyodum yazmış hasan

3 Beğeni

Adamlar ince eleyip sık dokuyor. beta süreci boyunca gelen bütün şikayetleri değerlendirip hatalı olan yerleri düzelttilerse bugüne sunacaklar bize. Artık bir sonraki güncelleme gelene kadar bu gelen özelliklerle geçiniriz. bu güncellemenin en güzel yönü bence Scania 2016 tırlarının gelmesi oldu. Artık multiplayer ın da 1.30 a uyarlanmasıyla beraber yollarda Scania 2016 tırlarını sık göreceğiz.

2 Beğeni

:truck: SCS 'den Yeni Video var :smiley:

1 Beğeni

ETS 2’nin 1.30 Güncellemesi Tamamlandı, Yeni Scania R ve S Çekicileri Geldi!

4 Beğeni

Italya 'dan 2 adet scania aracimi alma vakti geldi . Otobus ile 5 aralikta italya ya gecip ilk isimi alacagim :grin:

2 Beğeni

Hadi hayırlı olsun. Temizinden yeni aracı hazırlarım artık İtalya için :slight_smile:

1 Beğeni

Scania siparişi veren tüm arkadaşların gözü aydın…

Çok şükür aracım en kısa sürede elime ulaşır umarım. Yoksa İskandinav Scania bayisini şikayet edicem :smile:

1 Beğeni

ben şimdi baktım da ets 2 nin internet sitesine hala gelmemiş belki akşama gelir ya da olmadı yarın

Yanlız video mp sürümde çekilmiş al araç olsa eşit hızda gidip eşit şekilde dönerlerdi :smiley: 1:08`inci dakkaya bakın :smiley: yani bu demek oluryorki scs tarafından mp sürüm gelebilir.

kendi serverlerinde cekmısler sanırım tanıtım videolarını kendi serverlerınde cekıyorlar sanırım

Adamlar yapımcı hangi aracın ne kadar hızla gideceği nasıl gideceğini istediklerini ayarlıyorlar MP ile alakası yok :smile: videoyu çeken sen ben değil SCS

1 Beğeni

Bu arada Milanoydu sanırım yanlıs hatırlamıyosam cenevreye yük götürmek üzere yola cıktıgımda tali yolu tünel e baglayan yol da yol calısması gördüm şerit değişimi daralması falan güzel bi detay olmus fakat daha sık görmek daha iyi olurdu tabi sadece orda denk geldim şimdilik

Hakkatende şu Scania videosundaki araçların hareketleri dikkatimi çekti. “Ets 2 ye mp mi gelecek acaba ?” diye söylentiler duyulmaya başlandı. Hasan abi bu konu hakkındaki düşüncen ne ?

Konsol arka planına prism3d yazısı gelmiş .

1 Beğeni

O benımde dıkkatımı cktı onceden varmı dıye eskı suurme dondum

1 Beğeni

:smiley: yoktu