Euro Truck Simulator 2 - 1.30 Güncellemesi

Euro Truck Simulator 2 - 1.30 Güncellemesi; Yeni Scania S ve R, Yenilenen İtalya Şehirleri

Yılın en çok beklenen güncellemesi ETS 2 için çıktı. Tabii 1.29 beklerken 1.30 sürümünün gelmesi şaşırtmış olabilir.

Beklenen içerik;
Yeni Scania S ve R
Var olan İtalyan şehirlerinin güncellenmesi
Yeni GPS sistemi
???

7 Beğeni

Bug forumu açılmış 1.29 değil 1.30 geliyor.

1 Beğeni

nasıl yani 1.29 gelmicek mi direk 1.30 a mı geçecek ?

• Baba 1.29 yok.
  • Tabi olmaz hep isteyip duruyon bıkmıştır.
  • Baba tamamen yok çalmışlar…
3 Beğeni

Haydaa o nasıl olucak şimdi yav bence yalnış yazmışlardır gelir 1.29 umudumuzu yitirmiyelim. :smiley: Direk geçmezler diye düşünüyorum ama bilemiyorum.

BENCE belki normalde 1.30’u yakında çıkaracaklardı ama zaten ATS’de çıkarıp bütün hataları düzelttiler, oyun altyapıları da tamamen aynı, o zaman ETS2 için de çıkarıp boşuna zaman kaybetmek istememiş olabilirler. Hatta bence ATS’nin bir sonraki güncellemesi 1.31 olabilir.

1 Beğeni

Beraber giderler ya öyle olmaz :grin:

Beynim yandı; n’oluyor?? :joy:

Aslında aklıma degisik bir fikir geldi , acaba ets2 için 1 sürüm önceden verip uzun bir beta surecine gidebilirler mi ? Ne icin ama…? Ecs? :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

ATS deki güncelleme de gelen bir kaç özellik buraya da gelir herhalde.

https://m.facebook.com/eurotrucksimulator2turkiyefan/

Şu anda bilinenler…

1 Beğeni

linke tıklayınca içerik bulunamadı diyor.

Evet facebook tan bağlantılarda sıkıntı oluyor … bağlantıyı kopyalayıp bakabilirsin

1 Beğeni

onu da denedim açılmadı. en iyisi hangi sayfanın paylaştığını söyle oradan bakayım

Bir daha dener misin yukarıdan olacak mi bakalim? :roll_eyes:

1 Beğeni

açıldı kardeşim sağol

Re :slightly_smiling_face:

Ai araçlarını arttırsınlar bazı yollar çok boş oluyor sıkıcı oluyor. Trafik araçlarında değişiklik yapsınlar ne bileyim ford transit gelsin isuzu kamyonet gelsin. rasgele trafik olayları ets ye de gelsin tamam uçak düşmesi falan olur mu bilmem ama kazalar yol yapım çalışması gelsin. Scania ların gelmesine seviniyorum bi onu bekliyordum sabırsızlıkla. İtalya şehirlerinin güncellenmesi iyi en azından yeni yollarında gezeriz. Yeni gps sistemi deyince aklıma ats deki gibi gps olayı ya da navigasyondan yolun durumunu seçme mi olacak onu da merak ediyorum.

1 Beğeni