ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Madem otobüsler gelmiyor o zaman biz park yaparız değil mi ? :smile:

4 Beğeni

Güneydoğu yollarında manzaraya karşı makina’nın bir fotoğrafını çekmesem olmazdı. :slight_smile:

1 Beğeni

Atabey Lojistik Yeni Dorsesi Ve Skini
Not: Siyah Olduğu için Görünmüyor.

Atamızı Koymassak Olmaz.

İnt. Koydum Güzelmi

3 Beğeni

An itibariyle kışlık lastiklerimizi taktık :wink:

3 Beğeni

Bu basligi sevdim, kuru kuru resim paylasanlari kiniyorum. Yazin hikayenizi ets degil euro truck menager gibi oluyor ama. :grinning:

1 Beğeni

5 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Euro Truck Simulator 2 - 1.30 Güncellemesi

Şirketimize yeni aracımızı aldık.

5 Beğeni

V8 YOLLARDA HATUN KOLLARDA :wink: :heart_eyes:

:heart: Scania’yı teslim ettiler servis’den çıktı kaza yapmıştı bende harfiyatçı eren abiye gittim sonra dorseyi verdi git ver şu dorseyi şirkete dedi kabul ettik giderkende fotoğraf çekelim dedik :joy:

An itibari ile R serisinden şirkete almış bulunmaktayım. İtalya’ dan isviçre’ye yolculuğumu yapıyorum. :slight_smile:

4 Beğeni

Teslimat yapıldı. :slight_smile:

6 Beğeni

Hayırlı Olsun :joy: bizde alacazda para yok yetmiyor :frowning: Scania R nin ucuzcusu yokmu indirim yapan ?

*Konu dışına çıkmayalım. Sadece screenshots ve hikaye!

2 Beğeni

Şirket için sipariş verdiğimiz 2 scania r ve bi tane s sonunda teslim edildi E bizde hemen mersinden triesteye geçip yeni italyaya sevkiyata başladık…

4 Beğeni

İtalya Venezia dan Fransa Dijona ilk seferimizi teslim etmek için yola çıktık.

20171116230911_1

6 Beğeni

FRANSA NİCE ŞEHRİNDEN ALDIĞIM YAT’I İTAİLA’NIN VERONA ŞEHRİNE TAŞIYORUZ YOLDA BİRAZ UYKUMUZ GELDİ DİNLENELİM DEDİK

3 Beğeni

Volvo ile 450 bin km sonunda yeni aracımız olan scaniamıza kavuştuk ilk sefer olarak çıktığım 1000 km lik seferimden bir kare. Sefer biter bitmez hemen servise koşup şikayet kaydı açtırdım zira aşırı sesliydi yolda başım ağırdı resmen.

2 Beğeni

sibirya ormanlarından cıkıp geldim yeni tırı kaptım.

3 Beğeni

Imgur

rusyadan aldık vtc golden expresi yola çıktık

4 Beğeni

Geldi geleli bunu kullanıyordum. Bugün bizim emektar ve yanımda çalışan kıdemli şoförüm ile Scania firmasına geldik :slight_smile:

Siparişini verdiğim yeni Scania S 730’u teslim aldım…

Emektarı şoförüme teslim ettim ve gitti. Öyle bakakaldım arkasından… Elveda !

Akşama da ilk teslimatımızı yeni araçla yapıyoruz inşallah :slight_smile:

2 Beğeni

hayırdır çiçeklere su mu verdin? asdgfashkd