Euro Truck Simulator 2 - 1.30 Güncellemesi

Navigasyon ats de ki gibi olacak büyük ihtimalle, trafik arttırmak için şu konsol komutunu kullanabilirsiniz: g_lod_factor_traffic 5 (sayı değiştirilebilir)

2 Beğeni

onu yazınca kesin işe yarıyor mu trafiğin artmasında.

İşe yarıyor trafik artıyor

1 Beğeni

Ama bence bu açık betada scania çekicileri hemen gelmez açık beta bitince eklerler sanırım

1 Beğeni

Aslında scania"larıda açık betada verseler çok güzel olur bence ama ?
Neyse bekleyip göreceğiz bakalım

1 Beğeni

Euro Truck Simulatör 1.30 açık betada beyler :smiley: Hadi hayırlı olsun :smiley:

1 Beğeni

Bende daha gözükmedi 1.30 beta

Bana 1.3 GB güncelleme geldi.

Sanırım tarihinin en iyi güncellemesi, SCS harbiden çalışıyor.

1 Beğeni

Evet geldi yeni Scania da içinde!

Hayırlı olsun arkadaşlar. Güncelleme ile ilgili türkçe çeviri bekliyorum. İtalyan yollarını düzeltmişler sanırım

Hayırlı olsun beyler akıyor muyuz :smiley: oyuna

Görünüşe göre mighty Griffin dlcsi yeni Scania ya uyarlanmamis

Euro Truck Simulator 2 - 1.30 Güncellemesi; Yeni Scania S ve R, Yenilenen İtalya Şehirleri

Yılın en çok beklenen güncellemesi ETS 2 için çıktı. Tabii 1.29 beklerken 1.30 sürümünün gelmesi şaşırtmış olabilir.

4 Beğeni

Beyler haritada cannakkaleyi gördüm sanki hahah :smiley:

Hasan gözler sende 1.30 beta ile ilgili yayın ne zaman yaparsın? Youtube da canlı baktım hep Rus yayınları var anlayamadım. Yayın yaparsan geleceğim

Konudan tamamen uzak vize döneminde biri olarak soruyorum, Scania’ların sesi yok mu bana mı öyle geliyor?

1 Beğeni

hibrit gibi geliyor

yağmurdan duymuyorum diyeceğim anlayamadım

gerçi betada kısık da olabilir

Yeni İtalya’da anlık takılmalar oluyor. FPS’de düşüşler normal diyelim. Açık beta bu yüzden var.
Scania S aldım ses garip ama genel olarak benim için değişen bir şey yok. Kimse için değişen bir şey yok.
Yeni İtalya güzel… Milano ve çevresi çok hoşuma gitti. Yoğun yerleşim lafının hakkını vermiş gibiler geri kalanı geldiğinde göreceğiz ama yayında SiSL’in diyeceklerini bekleyin başka önemli şeyler var.

3 Beğeni