Euro Truck Simulator 2 - 1.30 Güncellemesi

he onun haritadan dolayı olmasına sevindim. promods da ara yollarda 30 fps alıyorum şehir içlerinde 10 a kadar düşüyor pc eski malum o fps yi almasına bile şükrediyorum. 2 gb lık ekran kartı kurtarıyor.yazın belki ana kart işlemci yi değiştirip ram i de 8 gb yaparsam oyununun grafik ayarlarını yükseltip oynayabilirim. şimdi orta ayarlarda oynuyorum.

öncelikle selamun aleyküm şimdi az önce ets 2 nin internet sitesine bakiyim dedim de 1.30 güncellemesi geldi mi diye siteye gircem site açılmıyo siteye ulaşılamıyo diyo neden olabilir acaba

https://eurotrucksimulator2.com/ hiçbir sorun yok ve 1.30 eklenmedi

1 Beğeni

Kardeşim sürekli geldi mi gitti mi güncelleme yazmayı bırak ya 2 sayfa geçiyorum 1 sayfa sana ait lütfen.

2 Beğeni

anladım ne zaman eklenmiş olur ki ya off kaç gündür gelmesini bekliyom

tamamdır kardeşim

bir de bişey sorucam bu ets 2 nin internet sitesine 1.30 sürümü ne zaman gelmiş olur şimdiden teşekkürler

1 Ay bekle gelir. yapacak birşey yok orjinal al. için rahat olsun. yılbaşı indirimde 9 tl civarında 10 tl yüklettir satın al rahat rahat oynarsın

2 Beğeni

ben csgo oynuyom da steam de bir kaç silah filan satıp onlardan kazandığım paraylar alabilirim dimi

alırsın neden almayasın ki 10 tlye kadar biriktirebilirsen. csgo daki sattgını eşyalarını tabikide alabilirsin. yılbaşı indirimi var kaçırma derim.

2 Beğeni

tamam alabilirsem alırım ama şuan hala cüzdan bakiyem 0 kimse almamış sattığım silahlardan inşallah alırım yılbaşı indiriminde

Ben Black Friday ile 120 TL’ye aldım. Şimdi 304 TL’ye denk geliyor. ETS 2 ve ATS indirimle aldım. İkisini de çok uygun aldım.

1 Beğeni

anladım bende o fırsat olsa bende alırdım da para yok ki nasıl aliyim keşke birkaç günlüğüne ücretsiz olsaydı da almak için imkanı olmayanlar imkanı dediğim yani parası olmayan alma gücü olmayan kişiler için yani ücretsiz yüklerdik ben bile yüklerdim yani şimdi ücretsiz yapsalar ets 2 yi hiç durmadan direk gider yüklerim yani

ama işte almak için fırsat yok neyse beklicem artık senin de dediğin gibi yapıcak bişey yok

Yeni Günelleme geldi sanırım 47.3MB ve Dlc ne zaman gelcek :smiley: Sabrszm :smile:

18:00 da gelecek.

Rota değiştiği zaman navigasyonda rota hesaplanıyor yazıyor. Bu da ufak ve hoş bir yenilik olmuş.

6 Beğeni

Beyler bu şehir icinde kasma sorunu herkezdemi var ? ayrıca sthocholm de kasma sorunu oluyor fps düşüşü normal mi sizce

bende cok yaşıyorum onu

Bende oyun içinde geceleri kasıyor özellikle şehir içinde ve gişelerde gündüz bi sorun olmuyor.