ETS 2'ye Renault Range T Bekleyenler Derneği

1.35 gerçekten güzel olacak :blush:

MAN TGX Euro 6 ses kayıtları bundan 4 sene önce 17 şubatta alinmıştı ve SCS Software tarafından paylaşılmıştı blog yazısında… Kolay gelsin size iyi beklemeler…

9 Beğeni

Zaten bu aracın sesleri kayıtlı değil miydi? Tuhaf…

2 Beğeni

bence daha çooook var vnl geldi nooldu 2 gün sürdü heyecanımız man geldi nooldu 1 gün sürďü heycanımız bu gelse ne olucak yenilik iyidir ama daha çook var

Bence geliyor bu aracta man gibi coktandır bekleniyordu

konu kilitleyeceğim sanırım hatta ets2ye komple kilit vuralım

5 Beğeni

Bu olmalı işte.

2 Beğeni

bir tek ats kalsın ağbi

Özetle çok şey yapmayın keyfinize bakın bir boş yere paylaşmazlar artık ama ben böyle yapmalarını istemiyorum açık açık yazılsın kapansın mevzu

6 Beğeni

Geliyor gönlümün efendisi. :heart_eyes::heart_eyes:

“Kara tren gecikir belki hiç gelmez…”

3 Beğeni
5 Beğeni

Ve herkese hayırlı olsun bir haber daha.SCS Software ın resmi instagram sayfasında Reanult Range T nin ses kaydına başlandığı haberi paylaşıldı. Sanırım daha önce de kaydedilmişti fakat FMOD a uyumluluk sürecinin bir çalışması da olabilir. Sonuç olarak çekici henüz yayımlanmadı ve üstünde deneme yapabilmek için güzel bir olanak. Özetleyecek olursak SCS Software bu senenin dördüncü çeyreğinde güzel haberler getirebilir.

1 Beğeni

1.35 veya 1.36’da Range T mi geliyor acaba?

1 Beğeni

erken gelir beyler şu fizik ayarları configde cıkmıyor bende

Dostum sence SCS arka arkaya araç çıkarır mı ? Boşuna beklemeyin daha gelmeyecek.

2 Beğeni

Kaç yıldır bekliyordum gelsin artık tahminimce yaza veya çıkıcak olan harita dlc si ile getirirler bunu erken geliceğini hiç sanmam.

Ciddi misin sen ya ?

SCS yine umutlandırıp sonra sessizliğe gömülmez bu araç hakkında. Yeni Man’ı hiç kullanmadım ama bu araç beni Scania’mdan vazgeçirebilir. Merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah boşa umutlanmam.

1 Beğeni

evet ufukta güzel şeyler var deniliyor

-Konu yeniden açıldı gereksiz spam mesajlardan kaçınalım.

7 Beğeni